Włochy to bardzo gościnny kraj, a ludzie otwarci nawet w stosunku do nowopoznanych osób. Stolica pizzy, wina i spaghetti. Przecież prawdopodobnie pierwsze skojarzenie nasuwające się, kiedy myślimy o Włoszech to właśnie jedyna w swoim rodzaju kuchnia! Aby nieco pomóc w nawiązaniu relacji biznesowych z rynkiem włoskim rozpoczynamy promocyjny włoski miesiąc! Firm na półwyspie Apenińskim jest wiele, a te najbardziej znane kojarzą się zapewne przede wszystkim z modą, włoskimi artykułami spożywczymi i oczywiście z motoryzacją. Warto otworzyć się więc na kontakty biznesowe na rynku włoskim i tym samym rozpocząć ciekawą przygodę. Witamy w VEROLING miesiąc włoski!

Tydzień włoski w VEROLING

tłumaczenia miesiąc włoski w Biuro Tłumaczeń VEROLING Kraków Warszawa Poznań Katowice

Szybka nawigacja:

1. Eksport do Włoch
2. O języku włoskim.
3. „Miesiąc włoski”: najlepszy moment aby rozpocząć eksport towarów i usług do Włoch!
4. Jak skorzystać z promocji „Miesiąc włoski”
5. Przydatne odnośniki
Zastanów się nad możliwością rozpoczęcia współpracy z rynkiem włoskim.

Polska aktywnie uczestniczy w wymianie handlowej z Włochami. Eksportujemy urządzenia mechaniczne, elektryczne, maszyny oraz pojazdy. Jednak od jakiegoś czasu odnotowujemy również znaczący wzrost eksportu artykułów rolno-spożywczych, w tym owoców i warzyw, które cieszą się coraz większą popularnością na Półwyspie Apenińskim. Współpraca polsko-włoska jest obustronna i z całą pewnością ma tendencję do dalszego rozwoju.

Pamiętajmy, że językiem włoskim posługiwać się można również we Francji, na Malcie, w Szwajcarii i czy San Marino, dlatego przedsiębiorcy mogą pomyśleć również o eksporcie w tamte rejony, korzystając z naszej nowej promocji.

O języku włoskim

Język włoski – należy do grupy języków romańskich. Co ciekawe, jest językiem urzędowym we Włoszech, San Marino, Watykanie, Szwajcarii oraz na Istrii, będącej częścią Chorwacji i Słowenii. Jego użytkowników można spotkać również we Francji (zwłaszcza na Korsyce) i na Malcie. Po włosku można też porozmawiać w byłych koloniach włoskich: (Albania, Erytrea, Etiopia, Libia i Somalia), oraz w miejscach, w których żyją włoscy emigranci: w Argentynie, Australii, Stanach Zjednoczonych i Tunezji). Język włoski to nie tylko język oficjalny, ale również wiele dialektów. Można się zdziwić, jak bardzo różnią się one od siebie!

Język włoski współczesny czerpie z modelu toskańskiego, wypracowanego na przełomie XIII i XIV wieku przez Dantego Alighieri i innych autorów żyjących w tamtym okresie, takich jak Francesco Petrarca i Giovanni Boccaccio.

„Miesiąc włoski”: najlepszy czas, aby rozwijać eksport do Włoch!

Biuro tłumaczeń VEROLING wspiera polskie firmy, nawiązujące kontakty z zagranicznymi przedsiębiorstwami i dystrybutorami, oferując pomoc przy dokumentacji i innych potrzebnych treściach. Jeśli chodzi o Włochy, takim przykładem są tłumaczenia techniczne na włoski, tłumaczenia patentów oraz realizacja kampanii reklamowych przygotowanych na rynek Włoch i krajów włoskojęzycznych.

Miesiąc włoski powstał z chęci przedstawienia przedsiębiorcom zalet związanych z eksportem towarów i usług do Włoch – kraju, w którym narodziła się tak wspaniała kuchnia, kraju wielu pięknych miejsc do zwiedzania, mórz, gór oraz wyjątkowej kultury.

Jeśli chcesz rozpocząć eksport do Włoch, nie czekaj – usługi tłumaczenia z i na język włoski VEROLING są właśnie dla Ciebie.

Nasz zespół to wykwalifikowani eksperci o odpowiedniej wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu. Każda dokumentacja będąca podstawą współpracy może liczyć na korektę i edycję. Jakość tłumaczenia jest najważniejsza.

W ramach promocji trwającej od 1 do 30.09.2018 r. jesteśmy gotowi wesprzeć firmy porządkując dokumentację (glosariusze firmowe, analiza lingwistyczna strony internetowej i innych materiałów realizowanych przez inne biura tłumaczeń). Możemy zająć się polityką lingwistyczną dotyczącą eksportu oraz planem rozwoju firmy na danym rynku.

Zamawiając 2 dowolne usługi, drugą tańszą otrzymasz z rabatem 4% (a stali klienci — 9%) w porównaniu do standardowych stawek cennikowych!

Akcja „Miesiąc włoski” w VEROLING dotyczy wszystkich usług tłumaczeniowych w kombinacjach język polski/angielski«»język włoski«»język polski/angielski, a szczególnie:

– przekładu dokumentów technicznych,
– transkrypcji multimedialnej (w języku włoskim, również z możliwością tłumaczenia nagrań audio/video na j. włoski,
– realizacji i tłumaczenia napisów w języku włoskim do filmów promocyjnych,
– tłumaczeń i lokalizacji stron na język włoski,
– tłumaczeń ustnych z/na język włoski (w tym wyjazd tłumacza do Włoch),
– tłumaczeń ustnych z i na j. włoski (synchroniczne i konsekutywne),
– wsparcia przewodnika włoskiego podczas wyjazdów biznesowych i wycieczek,
– realizacji kampanii reklamowych oraz wsparcia w prowadzeniu kont na Twitterze/Facebooku w kilku językach, również po włosku,
– kampanii promocyjnych Google AdWords i Facebook w języku włoskim,
– pomocy w przygotowaniu materiałów promocyjnych do druku, tłumaczenia książek i innych publikacji z i na j. włoski,
– przygotowania dokumentów reklamowych i promocyjnych po włosku.

Realizacja przeprowadzona zgodnie z założonymi terminami i przez najlepszych ekspertów.

Jak skorzystać z promocji „Miesiąc włoski”?

  1. Wybierz interesującą Cię usługę lingwistyczną.
  2. Prześlij swoje zapytanie o wycenę usługi, korzystając z modułu „Wycena”. Wpisz w formularzu specjalny kod rabatowy 201809MIESIACWLOSKI.

Wkrótce po otrzymaniu zapytania o wycenę otrzymasz od nas kosztorys;

Gotowe!

Miesiąc włoski, czyli najlepszy moment na rozpoczęcie eksportu towarów i usług do Włoch!
Ocena: 5 (100%) na podstawie 4 ocen(y).

Rozmiar
Kontrast