Już dziś Black Friday 2017, a więc najlepszy dzień w roku dla każdego, kto potrafi liczyć pieniądze. Totalna wyprzedaż, w której biorą udział praktycznie wszystkie sklepy, zawitała również do naszej firmy. Z okazji Black Friday oraz Cyber Monday 2017 w dn. 24-27.11.2017 Biuro Tłumaczeń VEROLING przygotowało specjalną ofertę na usługi tłumaczeniowe. Pokażemy, jak maksymalnie wykorzystać Czarny Piątek 2017.

Black Friday 2017 to już dziś! Stawki za tłumaczenia szybują w dół

Black Friday 2017 w VEROLING to specjalne zniżki na usługi tłumaczenia lokalizacja językowa

Szybka nawigacja:

1. Od czego pochodzi nazwa „Black Friday”
2. Black Friday w Polsce
3. Dlaczego promocja Black Friday 2017 w VEROLING jest najlepszą inwestycją w firmę
4. Black Friday 2017: wyjątkowa oferta VEROLING na Czarny Piątek
5. Regulamin promocji „Black Friday 2017 w VEROLING”

Od czego pochodzi nazwa Black Friday

Święta ma swoje początki w XIX wieku. Obecna nazwa przyjęła się w 1966 roku. Istnieje kilka wersji, skąd pochodzi nazwa Black Friday, choć wspólnym mianownikiem jest to, że podkreślają one wagę tego dnia.

Teoria nr 1: sprzedawcy wpisywali rozchody czerwonym długopisem, a przychody – czarnym. W tym dniu czarny zdecydowanie dominuje!
Teoria nr 2: w przypadku niektórych towarów klienci zajmują miejsce w kolejce już w nocy, kiedy jeszcze jest ciemno.
Teoria nr 3: Wikipedia podaje, że nazwa Black Friday wzięła się z powodu ogromnych korków w piątek następujący po Dniu Dziękczynienia.

Black Friday 2017 w Polsce

Ze względu na skalę, Black Friday 2017 w Polsce to zaledwie cień tego, co dzieje się w USA. Mimo to z roku na rok lista sklepów, biorących udział w Black Friday staje się u nas coraz dłuższa, a klienci mogą skorzystać ze specjalnych zniżek i atrakcyjnych ofert.

Dlaczego promocja Black Friday 2017 w VEROLING jest najlepszą inwestycją w firmę

Jeżeli nie masz nic do kupienia ze sprzętu RTV/AGD itp., nic na siłę. Sprawdź nasze usługi objęte promocją Black Friday 2017, tym bardziej że one akurat zawsze są inwestycją w Twoją firmę.
W ten Czarny Piątek przypomnij sobie związki frazeologiczne ze słowem „czarny”:

  • tłumaczenia, korekta i pokrewne usługi to bardzo wyczerpująca praca intelektualna. Niestety często niedoceniana (tzw. czarna robota). Nie warto oszczędzać na doświadczonych lingwistach, tym bardziej, że człowiek wykonujący na co dzień inny zawód może spowodować kosztowne błędy językowe.
  • to, co Twoja firma zdołała odłożyć na czarną godzinę, warto przed końcem roku wreszcie zainwestować. Może to być dodatkowa wersja językowa strony internetowej, zamiana firmowych nagrań audio lub wideo na tekst albo przygotowanie wyjątkowej strony lądowania z chwytliwymi sprzedającymi tekstomi. Jednym słowem to, co przyciągnie już w grudniu-styczniu nowych klientów!
  • Jeżeli przez jakieś nierzetelne biuro tłumaczeń Twoje plany eksportowe spaliły na panewce, skontaktuj się z nami. W każdej branży zdarza się czarna owca, a Twoim celem jest zarabianie! Poznaj VEROLING i przekonaj się, że z nami jest inaczej!
  • Każdy kot w nocy czarny. Nie bój się eksperymentować. Pytaj o usługi, a my Ci opowiemy, jak zazwyczaj wygląda strategia lingwistyczna w przypadku konkretnego kraju lub regionu.
  • Inwestując w profesjonalne tłumaczenia, niejedna firma okazała się w swojej branży czarnym koniem, niespodziewanie zwyciężając w rywalizacji ze swoją najbliższą konkurencją.
  • Zamiast badać czarny rynek, wybierz wymarzoną niszę w dowolnym kraju świata, zainwestuj w tłumaczenia i zacznij pozyskiwać nowych klientów!

Akcja promocyjna „Black Friday 2017 w VEROLING” trwa zaledwie parę dni (od 24 do 27 listopada 2017 roku), dlatego się pospieszcie! Życzymy przyjemnych zakupów!

Black Friday 2017: wyjątkowa oferta VEROLING na Czarny Piątek

Od piątku 24.11 do poniedziałku 27.11.2017 w ramach „Black Friday 2017 w VEROLING” zamawiając dowolną usługę przez stronę internetową, otrzymasz zniżkę 20% na tłumaczenia i inne nasze usługi.
Wyjątkowa akcja promocyjna dotyczy zwykłych (nieekspresowych) zleceń.

W dn. 27.11.2017 r., kiedy przypada Cyber Monday, czyli Cyberponiedziałek, to ostatnia okazja do wybranej usługi biura tłumaczeń ze zniżką. Promocja kończy się 27.11.2017 r. o godzinie 17:59.

Regulamin promocji „Black Friday 2017 w VEROLING”

Pełny regulamin promocji: 24.11.2017 – Regulamin promocji Black Friday 2017

Black Friday 2017: specjalne zniżki na usługi tłumaczenia!
Ocena: 5 (100%) na podstawie 4 ocen(y).

Rozmiar
Kontrast