181. Dobry packshot

fotografia produktowa skąd pobrać obrazki produktów białe tło hurtownia sklep fotografia produktowa darmowe zdjęcia ilustracje grafiki wektorowe wysoka jakość bezpłatny użytek komercyjny

Licencja: CC0 1.0. Każdego zdjęcia można używać i zamieszczać na swojej stronie firmowej nieodpłatnie i bez konieczności podawania autorstwa.

Zawartość: wyłącznie fotografia produktowa (packshot). Polski serwis, na którym znajdziemy darmowe zdjęcia produktów na białym tle. Powinni się temu przyjrzeć m.in. właściciele sklepów i hurtowni.

182. Fotoomnia

 

fotoomnia darmowe fotostocki zdjęcia użytek komercyjny zdjęcia architektura, hobby, pejzaż, miasto, sport, praca, przemysł, przyroda, zdrowie i medycyna, jedzenie, transport przedmioty biznes tła tekstury ujęcia Wiedeń kraków

Jeszcze jeden rodzimy serwis. Oferuje całkiem przyjemne zdjęcia dostępne za darmo również do użytku firmowego.

Dostępne kategorie: architektura, hobby, pejzaż, miasto, sport, praca, przemysł, przyroda, zdrowie i medycyna, jedzenie, transport, przedmioty, biznes, tła i tekstury. Do tego ładne ujęcia Wiednia i Krakowa.

183. Burst (kolekcja darmowych zdjęć od Shopify)

burst szablony zdjęcia dla sklepu internetowego na newsletter opakowanie produktu t-shirt kubek

Burst to propozycja bazy darmowych zdjęć od twórców Shopify.

Licencja: Wszystkie zdjęcia są do użytku komercyjnego i udostępniane na licencji Creative Commons CC0.

Zawartość: Barwna i bogata. Twórcy Burst zezwalają na wykorzystanie zdjęć w sklepach internetowych, biuletynach elektronicznych, a ponadto na opakowaniach produktów, t-shirtach, kubkach itd.

Nie mają nic przeciwko tradycyjnemu (offline’owemu) wykorzystaniu – możemy wykorzystać ich zdjęcia na billboardach, ulotkach czy katalogach.

184. StyledStock

Każda kobieta w biznesie doceni bank fotografii Styled Stock. Firmy prowadzone przez kobiety znajdą tu niepowtarzalne stylowe zdjęcia na stronę internetową, bloga

Licencja: zezwala na darmowy użytek w projektach komercyjnych i niekomercyjnych. Nie jest wymagany nawet odsyłacz zwrotny do strony autora.

Zawartość: Każda kobieta w biznesie z pewnością doceni bank fotografii Styled Stock. Firmy prowadzone przez kobiety znajdą tu niepowtarzalne stylowe zdjęcia na stronę internetową, bloga itd.

Bonus nr 1: Can We Image

Can-we-image Zdjęcia Royalty-Free stocki i banki zdjęć

Licencja: nie dotyczy

Zawartość: projekt zapewnia wyszukiwanie plików z bazy Wikimedia Commons. Jest ładniej, szybciej, wygodniej.

 

Prawo autorskie: typy licencji na bezpłatne zdjęcia

Licencje na zdjęcia dotyczą nas wszystkich, a firmy w szczególności. Jakie są typy licencji i jak sprawdzić zasady udostępniania i pobierania zdjęć?

Jeśli chodzi o darmowe zdjęcia stockowe i prawo autorskie, pokażemy jedynie, na co uważać, pobierając zasoby na wolnych licencjach. Jak są typy licencji Creative Commons (CC0)?

Rodzaje licencji Creative Commons jak korzystać z CC licencjonowanie utworów graficznych zdjęć muzyki filmów

Co zrobić, aby strona lub blog zawierały wyłącznie unikalne treści wizualne

Kiedyś zmorą były brzydkie obrazki. Teraz – ładne, lecz publikowane na wielu stronach i blogach jednocześnie. Najlepszym sposobem na unikalność treści jest skorzystanie z TinEye lub Google Images, o których wspomnieliśmy wyżej.

Znajdź coś dla swojej firmy: wyszukiwarka darmowych zdjęć na potrzeby użytku komercyjnego

Skoro dotarliście do tego akapitu, potrzebne Wam są na co dzień zdjęć na stronę www, bloga itp. Dużo zdjęć i najlepiej, żeby to były darmowe zdjęcia na potrzeby użytku komercyjnego.

Z myślą o naszych czytelnikach, którym potrzebna jest wyszukiwarka darmowych zdjęć do celów firmowych, przygotowaliśmy agregator banków zdjęć.

Banki profesjonalnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości od VEROLING

Klikając poniższy baner, trafiacie na katalog darmowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, uwzględniający każdy liczący się bank fotografii stockowych. 180 stocków ze zdjęciami w jednej wyszukiwarce!

W miarę możliwości wpisujcie zapytanie w języku angielskim. Pozwoli to przeglądać i pobierać miliony zdjęć stockowych o określonej tematyce.

Banki stockowe premium wyszukiwarka darmowych zdjęć stockowych profesjonalne darmowe zdjęcia do użytku komercyjnego w wysokiej rozdzielczości

Kolejne darmowe zdjęcia na stronę internetową?

Ponad 9200 słów, więcej niż 90 godzin pracy (w tym 50 godzin badań i testów), 42 wypite filiżanki kawy i herbaty – wszystko po to, abyście mieli do swojej dyspozycji 180 stron zawierających darmowe zdjęcia najwyższej jakości do użytku komercyjnego.

Życzymy unikalnych treści na ładnych blogach oraz wysokiego współczynnika konwersji!

©VII przykazanie: Zachęcamy do udostępniania, prosząc jednocześnie o obowiązkowe każdorazowe podawanie odnośnika do wpisu.

Czy o czymś zapomnieliśmy? Twoja strona udostępnia darmowe zdjęcia dla biznesu? Albo zdecydowałeś się na ich uwolnienie pod wpływem tego wpisu? Daj znać w komentarzach!

184 strony, skąd można pobrać na 100% darmowe zdjęcia do użytku komercyjnego
Ocena: 5 (100%) na podstawie 45 ocen(y).

Rozmiar
Kontrast