Tłumaczenie literatury do nasza pasja, dlatego nie mogliśmy nie przyjść na spotkanie autorskie Dmitrija Głuchowskiego w Krakowie. Dmitry Glukhovsky, autor słynnego „Metra 2033” odbywa tournée po Polsce, promując najnowszą książkę pt. „Tekst”, która trafiła do księgarń 22 listopada.

Dmitry Glukhovsky spotkanie autorskie (Kraków, Polska) rozdawanie autografów recenzja książki futu.re Tekst metro 2033 2034 2035

Biuro Tłumaczeń VEROLING)

Dmitry Glukhovsky rozdaje autografy w krakowskim Empiku

Dmitrij Głuchowski (którego imię i nazwisko z niewiadomego powodu transliterowane są w Polsce jako Dmitry Glukhovsky) opowiada w niej o współczesnym człowieku, żyjącym w czasach, gdy smartfon stał się kopią zapasową duszy, backupem życia i pamięcią masową dla najżywszych wspomnień.

Książka „Tekst” to pierwsza powieść realistyczna pisarza. Wcześniej sławę i uznanie zdobył dzięki bestsellerowym dziełom „Metro 2033”/„Metro 2034”/„Metro 2035”, „Futu.re” i „Czas zmierzchu” oraz zbiorowi opowiadań „Witajcie w Rosji”.

Z całą pewnością było to jedno z najprzyjemniejszych listopadowych wydarzeń, w których wzięło udział nasze biuro tłumaczeń. Gdańsk i Łódź to ostatnie dwa miasta, które odwiedzi Dmitry Glukhovsky. Spotkania z autorem postapokaliptycznej powieści „Metro 2033” odbędą się w salonach Empik odpowiednio, 27.11.2017 o 18:00 (Galeria Bałtycka) oraz 28.11 o 18:00 (Empik Manufaktura).

Dmitry Glukhovsky w Polsce! Spotkanie autorskie w Krakowie
Ocena: 5 (100%) na podstawie 6 ocen(y).

 • Stalker

  Byłem na spotkaniu w Rzeszowie i nadal pod ogromnym wrażeniem. Gościu klasa!

 • Perła w koronie

  Mam dość zaawansowane szkice powieści science fiction. Planuję z czasem tłumaczenie książek na niemiecki i angielski może.

  Zastanawiam się jak znaleźć agenta. Ile to kosztuje? A może szukać odpowiedniego wydawnictwa na własną rękę? Może ktoś ma w tym doświadczenie?

 • Natalia Frankowicz

  Dmitry Glukhovsky to jeden z moich najbardziej ulubionych pisarzy. Tak się dałam wkręcić, że po przeczytaniu „trylogii” kupiłam nawet grę planszową Metro 2033 :)

Rozmiar
Kontrast