W dn. 18 – 20 października 2017 r. w Katowicach odbył się VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw pod hasłem „Uwolnić biznes!”, największe spotkanie firm sektora MŚP w Europie.18 20 października 2017 VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw pod hasłem „Uwolnić biznes!”, największe spotkanie firm sektora MŚP w Europie.

VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

Poprzednie edycje kongresu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, więc i tym razem nie było inaczej.
Od savoir-vivre w biznesie poprzez innowacje, technologie Internetowe, skuteczny marketing i bezpieczeństwo biznesu oraz nowoczesne strategie uzyskiwania przewagi konkurencyjnej, aż po inwestycje zagraniczne, ochronę danych osobowych i RODO, nowy Jedwabny Szlak.

VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w pigułce: fakty i liczby

VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w pigułce: około 6.000 uczestników z 30 krajów, prawie 100 wystawców (wydarzeniu towarzyszyły VII Targi Biznes Expo, największe wydarzenie marketingowe z zakresu usług i produktów B2B w celu zapewnienia rozwoju, zwiększenia konkurencyjności i optymalizacji kosztów działalności przedsiębiorstw sektora MŚP) oraz ponad 100 warsztatów, sesji panelowych i spotkań, w których wzięli udział eksperci z Polski i zagranicy.

Wśród gości specjalnych VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw znaleźli się wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin, byli premierzy, wicepremierzy i ministrowie (m.in. Jerzy Buzek i Janusz Steinhoff), gubernator stanu Nevada Brian Sovdal, egipski minister handlu i przemysłu Tarek Kabil, prezes zarządu Volkswagen Poznań Jens Ocksen.

O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed MŚP dyskutowały najważniejsze polskie osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki, jak również przedstawiciele delegacji zagranicznych z kilkudziesięciu państw.

„Jesteście naprawdę solą polskiej ziemi (…) Przedsiębiorcy to ludzie najcięższej pracy, którym Polska zawdzięcza największe sukcesy po 1989 roku” — powiedział minister Gowin.

Całe wydarzenie dostarczyło mnóstwo pozytywnych emocji, a przede wszystkim praktycznych funkcjonalnych wskazówek co do kierunków rozwoju biznesowego.

Główny organizator kongresu to Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, partnerami Kongresu zostały Fundusze Europejskie, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Man, Volkswagen, Audi, Bank Pekao, Cityboard Media, Google.Internetowe Rewolucje, Lotos, Facebook, Enea i inni.

Informacje o VEROLING

Biuro Tłumaczeń VEROLING oferuje szeroki zakres usług tłumaczeniowych wspieranych przez nowoczesną technologię. Świadczymy m.in. tłumaczenia techniczne i marketingowe, oferujemy usługi lokalizacji IT, wielojęzyczny copywriting, przygotowywanie napisów do projektów multimedialnych, jak również tworzenie profesjonalnych wielojęzycznych kampanii w serwisach społecznościowych.

VEROLING odwiedza VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw
Ocena: 5 (100%) na podstawie 3 ocen(y).

Rozmiar
Kontrast