Hannover Messe pozostaje największym wydarzeniem nie tylko w Niemczech, ale i na całym świecie. Międzynarodowe targi przemysłowe odzwierciedlają główne tendencje w rozwoju gospodarki światowej, podkreślając znaczenie takich gałęzi jak IT i automatyzacja przemysłowa, racjonalizacja zużycia energii i odpowiedzialność ekologiczna, środki kontroli, usługi i technologie przemysłowe, badania i innowacje. Targi Hannover Messe 2017, które rozpoczęły się dziś, przyciągnęły dziesiątki tysięcy fachowców. Są to liderzy produkcji, specjaliści, twórcy, badacze i naukowcy, którzy zaprezentują najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz nawiążą nowe wartościowe kontakty biznesowe.

Hannover Messe 2017 wystawcy program trendy aplikacja uczestnicy

Hannover Messe 2017 to 6500 wystawców, 400 uczestników (i ponad 8000 spodziewanych odwiedzających forum) Industrie 4.0, ponad 1700 wykładów i dyskusji panelowych, ale też 2500 dziennikarzy z całego świata.

Hannover Messe 2017: spojrzenie w przyszłość technologii

Hannover Messe (Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle) to coś więcej niż zwykła impreza handlowa. Jest to wydarzenie, które ma na celu intensywne budowanie sieci kontaktów oraz przekazywanie wiedzy.  Jak co roku, największe na świecie centrum wystawowe umożliwia unikalną możliwość spojrzenia w przyszłość.

Polska podbija Targi w Hanowerze: Smart means Poland!

Targi w Hanowerze to kompleksowa promocja polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej i budowanie silnych polskich marek w dziedzinie wysokich technologii. Hannover Messe 2017 to doskonała okazja na dotarcie do klienta zagranicznego, któremu imponuje bardzo wysoka jakość polskich produktów. Tak się składa, że Polska jest oficjalnym krajem partnerskim Hannover Messe 2017. Hasło promujące polską obecność na targach brzmi „Smart means Poland”.

Na targach zaprezentuje się 11 firm i 18 start-upów z Polski, osiem regionów, pięć specjalnych stref ekonomicznych, Urząd Dozoru Technicznego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, a także Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Znajdujące się w głównej hali kompleksu targów Hannover Messe, polskie stanowisko narodowe zajmuje ok. 1,2 tys. m2 i jest miejscem prezentacji osiągnięć polskiej gospodarki. Wszystkie firmy są zgromadzone w strefie SciTech Poland, poświęconej technologiom tworzonym przez polski sektor akademicki (część R&D Hannover Messe 2017).

Jeśli chodzi o polskie akcenty w Hannover Messe 2017, znajdziemy tu elektryczne autobusy Solaris oraz Ursus, nowoczesne napędy elektryczne, infrastrukturę ładowania dla autobusów i samochodów elektrycznych, ogniwa fotowoltaiczne na bazie perowskitów, drukarki 3D.
Wśród polskich firm, które są obecne na targach, znajduje się m.in. producent autobusów Solaris Bus & Coach, Saule technologies (autor nowej technologii wytwarzania elastycznych ogniw fotowoltaicznych na bazie perowskitów) ML System SA – producent ogniw fotowoltaicznych nowej generacji, Eko Energetyka – producent urządzeń do ładowania pojazdów elektrycznych, Transition Technologies – producent systemów informatycznych i inżynierskich dla przemysłu, przede wszystkim energetycznego, H. Cegielski Poznań S.A. (firma o ponad 170-letniej tradycji oferująca rozwiązania dla takich branż jak energetyka, transport, inżynieria środowiskowa, produkcja konstrukcji stalowych) czy TMA Automation (projektant rozwiązań w dziedzinie robotyki oraz automatyki).

Polskie startupy na Hannover Messe 2017 to również są najlepsi z najlepszych. Wśród nich znajdują się 3 firmy–laureaci konkursu „Start-upy w Pałacu” (nagroda Ministra Rozwoju i Finansów).

Tłumaczenia techniczne to element globalnej strategii marek na Hannover Messe 2017

Wystawcy Hannover Messe przyznają, że technologia zmienia się coraz szybciej, dlatego partner lingwistyczny powinien nadążać za tymi zmianami oferując elastyczne rozwiązania lokalizacyjne dopasowane do klienta.

Coraz bardziej tłumaczenie dokumentacji technicznej to już nie pojedyncze zamówienie, tylko proces, przewidujący włączenie biura tłumaczeń w strategię marketingową globalnych marek.

Biuro Tłumaczeń VEROLING na targach Hannover Messe

Hannover Messe to największe targi przemysłowe, w których głównymi tematami są nowe technologie oraz automatyzacja. Biuro Tłumaczeń VEROLING zaznacza swoją obecność jako partner, wykonujący tłumaczenia techniczne oraz usługi pokrewne, wymagane do wzmacniania pozycji każdej firmy na rynkach zagranicznych.
Coraz szybciej zachodzące procesy i innowacyjne produkty nie mogły nie wpłynąć na to, w jaki sposób są obsługiwane tłumaczenia techniczne. VEROLING stawia na nienaganną jakość tłumaczenia oraz standaryzację, czyli spójność terminologii technicznej. Doświadczeni pracownicy, najnowsza na rynku technologia, wielopoziomowa kontrola jakości, procesy dopasowywane do potrzeb konkretnego klienta — to wszystko wyróżnia nasze biuro tłumaczeń na tle konkurencji.

Zostaw swoje dane kontaktowe, aby zarezerwować termin spotkania z nami i porozmawiać o swoich potrzebach lingwistycznych.

Hannover Messe: przydatne informacje dla uczestników oraz rys historyczny

Hannover Messe to największe międzynarodowe targi przemysłowe. Zazwyczaj bierze w nich udział ok. 6000 wystawców oraz 200.000 odwiedzających.

Oficjalna aplikacja Hannover Messe 2017 iPhone iOS Android

Aplikacja Hannover Messe 2017 na telefon komórkowy umożliwia m.in. następujące funkcje:
– wyszukiwanie wystawców i produktów
– wyszukiwanie szczegółów wydarzenia
– plan hal targowych
– dodawanie wystawców, produktów i wydarzeń do ulubionych
– rejestracja i przechowywanie biletów.

Aplikacja iOS
Aplikacja na Android

Pierwsze targi Hannover Messe odbyły się w 1947 roku w budynku fabryki Latzen, która przetrwała wojnę i znajdowała się pod brytyjską administracją wojskową. Celem wydarzenia było wsparcie aktywności przedsiębiorstw przemysłowych.

W latach 80. XX wieku wzrost znaczenia przemysłu telekomunikacyjnego oraz informatyzacja zmusiły organizatora wystawy, Deutsche Messe AG, do podziału imprezy na 2 osobne wydarzenia: CeBIT oraz Hannover Messe.

Podsumowanie
Opis
Największe międzynarodowe targi przemysłowe Hannover Messe 2017 to spojrzenie w przyszłość technologii. Hasło promujące polską obecność na targach brzmi „Smart means Poland”.
Autor
Nazwa wydawcy
VEROLING
Logo wydawcy
Start Hannover Messe 2017: Smart means Poland i logo K-dron w barwach VEROLING
Nie ma jeszcze ocen.

Rozmiar
Kontrast