Jakość

Biuro Tłumaczeń VEROLING uznaje zapewnienie najwyższej jakości za absolutny priorytet. Zobowiązujemy się do tego, by ekspresowe i dokładne tłumaczenia odpowiadały wszystkim potrzebom klienta.

Chcemy, aby klienci zawsze do nas wracali. To właśnie dlatego zamawiane u nas tłumaczenia są zawsze wykonywane przez wysoko wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych lingwistów posiadających co najmniej pięcioletnie doświadczenie.

Jak zapewniamy jakość: standardowy proces tłumaczeniowy VEROLING

Uważamy procedury zapewnienia jakości za kluczowy element w naszych procesach realizacji tłumaczenia. Dążymy do świadczenia usług tłumaczeniowych najwyższej jakości i stale usprawniamy nasze procesy wewnętrzne.
Będąc doświadczonym dostawcą usług tłumaczeniowych, Biuro Tłumaczeń VEROLING opracowało autorski System Zapewnienia Jakości, wykorzystując sprawdzone metody w zakresie korekty, odpowiedniego stylu, glosariuszy oraz spójności terminologii.

Standardowy proces tłumaczeniowy w VeroLing

Każdy następny krok jest konsultowany z klientem. Dbamy o to, by zaspokoić wszystkie jego potrzeby. Klient może pomóc naszemu zespołowi tłumaczy oraz korektorów, dostarczając pewnych specjalistycznych terminów z danej dziedziny. Nie ma jednak potrzeby angażowania się w nasz System Zapewnienia Jakości, ponieważ Biuro Tłumaczeń VEROLING współpracuje z gronem certyfikowanych i doświadczonych lingwistów. Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę.

Etap tłumaczenia
Krok 1Przyjęcie zleceniaWszystko zaczyna się od kontaktu z kierownikiem projektów. Państwo zamieszczają prośbę o bezpłatną wycenę, a nasi menedżerowie wkrótce przekazują Państwu szczegółowe informacje odnośnie do każdego punktu, który Państwa interesuje. To tu zaczyna się współpraca.
Krok 2Analiza projektuNa tym etapie dokonujemy wstępnego rozpoznania tekstu i wspólnie z Państwem omawiamy koszt i termin realizacji zlecenia, jak również inne warunki współpracy.
Na Państwa życzenie nasi tłumacze użyją różnych narzędzi CAT, które są przeznaczone do tworzenia glosariuszy i zapewnienia spójności tłumaczeń (nie mylić z tłumaczeniem maszynowym). Biuro Tłumaczeń VEROLING oferuje wyłącznie tłumaczenia wykonywane przez ludzi.
Krok 3TłumaczeniePo uzgodnieniu szczegółów przydzielamy projekt tłumaczowi (lub zespołowi tłumaczy) oraz korektorom, którzy są wysoko wykwalifikowanymi lingwistami posiadającymi co najmniej pięcioletnie doświadczenie w świadczeniu usług tłumaczeniowych w ramach danej specjalizacji.
Etap zapewnienia jakości
Krok 1RedagowanieMówiąc o redagowaniu, mamy na myśli porównanie przetłumaczonego tekstu ze źródłowym w celu zidentyfikowania i poprawienia wszelkich błędów dotyczących poprawności, stylu i nieścisłości terminologicznych. W sytuacji, gdy nad projektem pracował zespół tłumaczy, nasi wykwalifikowani redaktorzy robią wszystko, co w ich mocy, by zapewnić spójność w przetłumaczonym pliku.
Krok 2KorektaPrzy pomocy doświadczonych korektorów starannie sprawdzamy tekst docelowy pod kątem literówek, błędów w interpunkcji i formatowaniu – wszystkiego, co nie zostało poprawione przez tłumacza oraz redaktora. Podsumowując, dokonując korekty, asekurujemy swoich tłumaczy, sprawdzając poprawność tekstu, styl i gramatykę. Zawsze angażujemy wyłącznie lingwistów posiadających bogatą wiedzę w danej dziedzinie tłumaczeń.
Krok 3DTP (jeśli wymagane)Jeżeli klient wymaga również usługi składu (DTP), nasz kierownik ds. zapewnienia jakości wykona dodatkowy krok i sprawdzi, czy wszystkie rodzaje czcionek, kolory, obrazki oraz ogólny styl odpowiadają plikowi źródłowemu.
Etap końcowy
Krok 1Weryfikacja końcowaNa tym etapie nasz kierownik ds. zapewnienia jakości upewni się, że wszystkie etapy zostały zrealizowane, terminy – wykorzystane, zaś produkt końcowy, czyli przetłumaczony plik jest gotowy do przekazania klientowi.
Krok 2Dostarczenie projektuPrzetłumaczony i zweryfikowany dokument jest teraz gotowy do wysłania klientowi. Na tym etapie możemy poprosić Państwa o wyrażenie swoich opinii. W ten sposób będziemy jeszcze lepiej przygotowani na przyszłe zlecenia od Państwa i udoskonalimy istniejące procesy.

Nasi kierownicy projektów dołożą wszelkich starań, by przedstawić Państwu w najdrobniejszych szczegółach warunki współpracy.
Aby zamówić bezpłatną i błyskawiczną wycenę, prosimy o telefon pod numer +48 881-471-200, 881-471-300 lub wysłanie emaila.

Jakość
Ocena: 5 (100%) na podstawie 2 ocen(y).

Rozmiar
Kontrast