TMS – Translation Management System

Używanie nowoczesnej technologii tłumaczeniowej i narzędzi do zapewniania jakości stało się standardem w naszej branży. Dlatego właśnie poszliśmy o krok dalej i wdrożyliśmy specjalny system zarządzania tłumaczeniami.

Translation Management System - XTRF certified user (TMS)Obecnie używamy systemu XTRF klasy TMS (Translation Management System) — innowacyjnej platformy wspierającej pracę biura tłumaczeń i obejmującej większość obszarów jego działania. XTRF jest systemem zarządzania biurem tłumaczeń, który pomaga w organizacji i kontroli nad projektem tłumaczeniowym oraz przebiegiem prac. Umożliwia pracę z klientami i dostawcami w ramach internetowego portalu, wystawianie faktur i zarządzanie nimi, szybkie przygotowywanie wycen oraz kontrolę nad procesami zarządzania jakości.

TMS: dlaczego to jest ważne dla naszych KLIENTÓW

Nasi stali klienci mają możliwość dostępu do portalu klienckiego. Takie rozwiązanie oznacza łatwiejszą i wygodniejszą współpracę pomiędzy nami. Dzięki danej platformie mogą Państwo automatycznie przeglądać swoje raporty biznesowe, a zatem analizować cały realizowany przez nas proces, całkowity koszt usług, jak również zafakturowane kwoty i oszczędności, które zapewnia nasz elastyczny system zniżek.
Portal czyni prostszym tworzenie zapytań o wycenę, stąd mogą Państwo znacznie zaoszczędzić swój cenny czas, przydzielając pracę jednym kliknięciem.

Używając naszego Portalu klienckiego, mogą Państwo sprawdzić status zleconego nam projektu, jak również przesyłać i pobierać pliki — samodzielnie i bez pośredników. Wszystkie dodawane przez Państwa dane są automatycznie synchronizowane z systemem, co nam umożliwia szybszą komunikację, zaś Państwu gwarantuje pełne zadowolenie z naszych usług.

TMS: dlaczego to jest ważne dla naszych WYKONAWCÓW

Podobnie jak nasi klienci mają swoje osobne profile w naszym systemie, wszyscy zatwierdzeni lingwiści, z którymi pracujemy, dysponują swoimi kontami zawierającymi szczegółowe informacje o kompetencjach, stawkach, dostępności oraz kombinacjach językowych.

Lingwiści mogą dodać informacje o sobie, a po ich zatwierdzeniu są dodawani do naszej bazy danych. W przypadku potencjalnego projektu każdy z naszych menedżerów ma dostęp do danych wykonawców, co umożliwia szybsze i efektywniejsze przydzielanie im projektów.

Jeśli chcą Państwo dołączyć do naszej bazy i zostać przez nas sprawdzeni, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem krótkiego formularza internetowego.

TMS – Translation Management System
Nie ma jeszcze ocen.

Rozmiar
Kontrast