Kariera w VEROLING

Misja VEROLING nie tylko wyznacza cele VEROLING, lecz również podkreśla, jak ważni są dla firmy pracownicy, których łączy wspólny system wartości. Inwestowanie w zespół oraz rekrutacja stanowią ważny filar w strategii rozwoju.

Jakim Pracodawcą jest VEROLING?Staramy się, aby już na etapie rekrutacji kandydaci na pracowników czuli, że dbamy o dobre warunki i pozytywną atmosferę pracy w firmie, z owoców pracy której korzystają miliony ludzi na całym świecie.
Chcemy, by VEROLING był stabilnym i przyjaznym miejscem pracy, które daje jednocześnie możliwość rozwoju. Jako społecznie odpowiedzialny pracodawca dajemy równe szanse wszystkim osobom podzielają nasze wartości. Dobre warunki zatrudnienia oraz benefity pracownicze sprawiają, że kariera w VEROLING staje się coraz atrakcyjniejsza.

Próbujesz swoich sił

Pomagamy w rozpoczęciu kariery – organizujemy praktyki studenckie i staże absolwenckie.

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem, zachęcamy do odbycia praktyki lub stażu. Ciekawe programy sprawiają, że ponad połowa osób, które je ukończyły, znajdują zatrudnienie w naszych strukturach lub współpracują jako zdalni podwykonawcy.

Czujesz, że jesteś u siebie

W przypadku zatrudnienia czeka na Ciebie wygodne miejsce w przestrzeni biurowej. Zapewniamy elastyczne godziny pracy i akceptujemy okazjonalną pracę zdalną. Do swojej dyspozycji masz zaplecze socjalne. Jeśli wolisz dojeżdżać samochodem, możesz skorzystać z darmowego miejsca parkingowego. Dla rowerzystów mamy stojaki na rowery.

Możesz liczyć na pomoc

Wspieramy efektywność – szczególną uwagę zwracamy na utrzymywanie najwyższej obsługi klienta oraz partnerskie relacje z kontrahentami.

Po dołączeniu do zespołu obejmujemy Cię programem adaptacji zawodowej „Mentor”. Otrzymujesz pakiet szkoleń e-learningowych i stacjonarnych, a przełożeni i doświadczeni koledzy pomagają zgłębić tajniki pracy w firmie.

Wspieramy Twój rozwój

Pilnujemy rozwoju zawodowego – każdy pracownik bierze udział w szkoleniach i otrzymuje materiały szkoleniowe.

Jako solidny pracodawca, VEROLING stawia na rozwój. Regularnie organizujemy szkolenia i kursy doszkalające, dużo inwestujemy w najnowsze narzędzia pracy.

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo

Dbamy o ciekawe życie poza pracą – promujemy aktywny tryb życia, rozwijanie zainteresowań i pasji.

Decydując się na karierę w VEROLING, możesz liczyć na ubezpieczenie zdrowotne, kartę MultiSport i prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnych cenach. Wspieramy zdrowy tryb życia i rozwój swoich hobby.

Twoja satysfakcja – naszym priorytetem

Premiujemy kreatywność – zachęcamy do podejmowania wyzwań i opracowywania nowych rozwiązań.

Tworzymy atmosferę i stale monitorujemy opinie każdego członka zespołu. Polityka CSR jest współtworzona przez każdego z pracowników.

 Promujemy lojalność

Pracując w VEROLING, zbierasz punkty za staż i możesz liczyć na specjalne dodatki i benefity pracownicze.

Biuro Tłumaczeń VEROLING to czołowy dostawca usług lingwistycznych dla firm i organizacji. Wspieramy klientów różnej wielkości z Europy, Ameryki oraz Azji.

Skupiamy się na zrozumieniu celów i potrzeb przedsiębiorstw. Następnie, za pomocą narzędzi tłumaczeniowych, systemów zarządzania treścią i odpowiednio przeszkolonych, stale weryfikowanych lokalnych wykonawców tłumaczymy marki na język rynku docelowego.

Kariera w VEROLING
Ocena: 5 (100%) na podstawie 4 ocen(y).

Rozmiar
Kontrast