Jak mawiają Islandczycy, sinn er siður í landi hverju. Co kraj, to obyczaj. Aby przybliżyć specyficzny rynek islandzki, z dziką przyjemnością uruchamiamy nowy promocyjny tydzień! Znanych marek islandzkich o zasięgu europejskim lub ogólnoświatowym jest może nie tak dużo (m.in. 365, 66°NORTH, Air Iceland, CCP Games, FRISK Software International, Icelandair Group, Íslandsbanki, Marel, Össur czy WOW air), ale nic nie stoi na przeszkodzie, by to Twoja firma rozpoczęła eksport towarów i usług do Islandii. Tydzień islandzki czas zacząć!

przykłady udanych promocji kampania promocyjna tydzień islandzki certyfikat jak prawidłowo rozpocząć sprzedaż eksport towarów usług do islandii wymogi prawne dokumenty 2017 2018 handel Islandia cała opłaty umowa z kontrahentem islandzkim forma

Tydzień islandzki w VEROLING

Szybka nawigacja:

1. Eksport do Islandii
2. O języku islandzkim
3. „Tydzień islandzki”: nadszedł czas, by zwiększyć eksport towarów i usług do Islandii!
4. Jak skorzystać z promocji „Tydzień islandzki”
5. Przydatne odnośniki

Rozważ eksport towarów i usług do Islandii

Polski eksport towarów i usług do Islandii stale rośnie ze względu na ograniczony areał ziemi uprawny cechujący Wyspę Gejzerów. Nie dziwi więc stabilny popyt na polskie wyroby, który z przyjemnością obserwuje rodzima branża spożywcza.

Islandczycy nie wylewają też za kołnierz, więc bardzo ceniona jest u nich polska wódka. A polskie wafelki Prince Polo (Prins Póló) w ogóle uznawane są za część tamtejszej popkultury!

Islandia żyje głównie z rybołówstwa i przetwórstwa rybnego (udział ok. 12% lokalnego PKB), więc potrzebują dosłownie wszystkiego. A jako że Islandczycy słyną nie tylko z zamożności, ale też terminowości i wypłacalności, lepszego rynku nie można sobie wyobrazić!

O języku islandzkim

Język islandzki (isl. íslenska) jest jednym z języków, używanym główne w Islandii. Liczba użytkowników kształtuje się na poziomie 320 tys. Powstały jako język osadników norweskich, język staronordyjski (tzw. norse) przekszłatcił się w język islandzki i norweski. Język islandzki (przynajmniej pisany), ze względu na izolację wyspy, pozostał niemal niezmieniony, więc współcześni Islandczycy bez wcześniejszego przygotowania potrafią czytać sagi spisane w XII i XIII wieku.

„Tydzień islandzki”: nadszedł czas, by zwiększyć eksport towarów i usług do Islandii!

Biuro Tłumaczeń VEROLING świadczy wsparcie przy dokumentacji i treściach multimedialnych polskich przedsiębiorstw, które trafiają do zagranicznych urzędów, dystrybutorów oraz użytkowników końcowych. Dobrym przykładem jest tłumaczenie z języka i na język islandzki dokumentacji technicznej, patentów, tworzenie kampanii promocyjnych w Internecie, prasie, radiu i telewizji.

Akcja promocyjna „Tydzień islandzki” ma na celu uświadomienie firmom eksportowym możliwości związanych z eksportem towarów i usług do Islandii — ojczyzny elfów, skyru, brennivinu, plokkfiskuru i hákarlu!

Decydując się na eksport towarów i usług do Islandii, bez wahania wybierz usługi tłumaczeniowe VEROLING.
Wszyscy współpracownicy naszej firmy to dyplomowani specjaliści posiadający bogate doświadczenie. Każdy tekst przeznaczony na rynek islandzki poddawany jest edycji i korekcie. Jeżeli chodzi o jakość tłumaczenia na język islandzki, nie ma tu miejsca na przypadek.

W okresie promocyjnym trwającym od 25 października do 2 listopada 2017 roku pomożemy firmom uporządkować dokumentację (stworzymy od podstaw lub ujednolicimy istniejące glosariusze firmowe, dokonamy analizy lingwistycznej strony firmowej oraz wszelkich materiałów wykonanych przez inne biuro tłumaczeń), jak również przygotować spójną politykę lingwistyczną uwzględniającą bieżący plan eksportowy i strategię rozwoju firmy.

Zamawiając 2 dowolne usługi, drugą tańszą otrzymasz z rabatem 4% (a stali klienci — 9%) w porównaniu do stawek cennikowych!

Promocja „Tydzień islandzki” w VEROLING obejmuje wszystkie świadczone przez naszą firmę usługi tłumaczeniowe w kombinacjach język polski/angielski«»język islandzki«»język polski/angielski, ze szczególnym uwzględnieniem poniższych:

 • tłumaczenia dokumentacji technicznej
 • transkrypcja plików multimedialnych (zarówno tych powstałych w języku islandzkim, jak i w opcji z tłumaczeniem nagrań audio i wideo na język islandzki)
 • przygotowanie i tłumaczenie napisów w języku islandzkim do filmów promocyjnych
 • tłumaczenie i lokalizacja stron www na język islandzki
 • usługa tłumaczenia ustnego z/na język islandzki (w tym wyjazd tłumacza do Islandii)
  • tłumaczenia ustne z i na język islandzki (synchroniczne i konsekutywne)
  • usługi przewodnika islandzkiego podczas wyjazdów biznesowych i wycieczek
 • tworzenie kampanii promocyjno-reklamowych oraz prowadzenie kont na Twitterze/stron na Facebooku w kilku językach, w tym po islandzku
 • kampanie reklamowe Google AdWords i Facebook w języku islandzkim
 • przygotowanie do druku materiałów marketingowych, tłumaczenie książek i innych publikacji z i na język islandzki
 • tworzenie tekstów marketingowych i reklamowych w języku islandzkim

Wszystko na czas i w wykonaniu najlepszych dyplomowanych specjalistów.

Jak skorzystać z promocji „Tydzień islandzki”

 • Wybierz interesującą Cię usługę lingwistyczną;
 • Prześlij swoje zapytanie o wycenę usługi, korzystając z modułu „Wycena”;
 • Wpisz w formularzu specjalny kod rabatowy #20171025GÓÐANDAGINN. Wkrótce po otrzymaniu zapytania o wycenę otrzymasz od nas kosztorys;
 • Gotowe!

Przydatne odnośniki

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Reykjaviku

Rozmiar
Kontrast
Share via
Copy link
Powered by Social Snap