W piątek 1 września 2017 r. wystartowała nowa akcja promocyjna Biura Tłumaczeń VEROLING pod nazwą „Tydzień portugalski”. Ma za zadanie ułatwić polskim firmom rozwój sprzedaży i eksportu na rynki posługujące się językiem portugalskim.

Akcja promocyjna Tydzień portugalski Kuchnia portugalska przepisy na eksport do Portugalii i Brazylii tłumaczenia tłumacz z polskiego angielskiego niemieckiego na portugalski z portugalskiego na polski

O języku portugalskim

Język portugalski jest to język, którym posługuje się ponad 270 milionów osób na całym świecie. Jest on językiem urzędowym w 10 krajach, wliczając w to Portugalię, Brazylię, Mozambik, Angolę. Posiada on dwa oficjalne warianty: brazylijski oraz europejski, a także liczne, nieznormalizowane dialekty różniące się głównie wymową.
Język portugalski to również jeden z języków urzędowych w Unii Europejskiej.

Ekspansja na rynki posługujące się językiem portugalskim

Zarówno Brazylia, jak i Portugalia są krajami z ogromnym potencjałem dla polskich firm eksportowych. Eksperci do spraw marketingu i eksportu przychodzą do pracy dzień po dniu i realizują niezwykle trudne zadanie jakim jest realizacja planów firmy dotyczących rozwoju eksportu. Każda firma zajmująca się eksportem wie, jak ważne jest, aby kampanie marketingowe i wszelkiego rodzaju reklamy były dopasowane do regionu, w którym będą realizowane. Dostosowywanie tego jest częścią tzw. procesu lokalizacji.

Ważne jest także, aby wszelkie dokumenty urzędowe były poprawnie przetłumaczone i wypełnione oraz żeby kontakt z klientem przebiegał gładko i profesjonalnie.

Biuro Tłumaczeń VEROLING świadczy wsparcie przy dokumentacji i treściach multimedialnych polskich przedsiębiorstw, które trafiają do zagranicznych urzędów, dystrybutorów oraz użytkowników końcowych. Dobrym przykładem jest tłumaczenie dokumentacji technicznej, patentów, wszelkiego rodzaju akcje promocyjne w języku portugalskim w prasie, radiu i telewizji, serwisach społecznościowych i wyszukiwarkach.

„Tydzień portugalski” – nie czekaj, zacznij działać już dziś!

Akcja promocyjna „Tydzień portugalski” ma na celu zarówno pokazanie firmom możliwości, jakie daje eksport do krajów portugalskojęzycznych, jak i popularyzację usług lingwistycznych ułatwiających pozyskanie zapytania od nowego klienta na ww. rynkach.
Dzięki nam będziesz pewien, że wszystkie dokumenty, które musisz złożyć w obcym języku są wypełnione poprawnie oraz że nie nastąpi żadne, fatalne w skutkach nieporozumienie między Tobą a klientem. Nie będzie efektu „lost in translation” ;)

W okresie promocyjnym trwającym od 1.09 do 08.09.2017 r. nowi klienci otrzymują specjalną pomoc w uporządkowaniu dokumentacji (stworzenie lub ujednolicenie firmowego glosariusza, audyt korporacyjnej strony internetowej w języku portugalskim oraz innych materiałów wykonanych przez inne biuro tłumaczeń), jak również przygotowanie spójnej polityki lingwistycznej w oparciu o bieżące potrzeby i plany eksportowe przedsiębiorstwa.
Zamawiając 2 dowolne usługi, drugą tańszą otrzymasz z rabatem 5% (a stali klienci — 7%) w porównaniu do stawek cennikowych! Promocja „Tydzień portugalski” w VEROLING obejmuje wszystkie świadczone przez naszą firmę usługi tłumaczeniowe w kombinacjach język polski»język portugalski oraz język portugalski»język polski, ze szczególnym uwzględnieniem poniższych:

 • tłumaczenia techniczne
 • tłumaczenie i lokalizacja stron www: witryny multiregionalne i wielojęzyczne
 • tłumaczenie ustne z/na język portugalski
 • kampanie reklamowe i prowadzenie strony na Facebooku w kilku językach, w tym portugalskim
 • kampanie reklamowe Google AdWords w języku portugalskim
 • przygotowanie do druku publikacji w języku portugalskim
 • copywriting: teksty marketingowe/reklamowe w języku portugalskim

Na życzenie klienta wszystkie usługi są oferowane jednej z 2 odmian języka portugalskiego do wyboru:

 • europejski portugalski pt_PT (Portugalia, Makau, Mozambik, Angola, Gwinea-Bissau, Republika Zielonego Przylądka, Timor Wschodni, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca)
 • portugalski brazylijski pt-pt-BR, używany również w Japonii, Paragwaju, Surinamie i Urugwaju.

Jak skorzystać z promocji „Tydzień portugalski”

Interesuje Cię „kuchnia portugalska”? Sprawdź przepisy na eksport do Portugalii i Brazylii:

 1. Wybierz interesujące Cię usługi tłumaczeniowe;
 2. Prześlij swoje zapytanie lub od razu dokumenty do wyceny, korzystając z formularza „Wycena”;
 3. Wpisz w formularzu specjalny kod rabatowy #20170901BOMDIA. Wkrótce po otrzymaniu zapytania o wycenę otrzymasz kosztorys;
 4. Gotowe!
Tydzień portugalski w VEROLING
Ocena: 5 (100%) na podstawie 2 ocen(y).

Rozmiar
Kontrast