Biuro Tłumaczeń VEROLING ogłasza nową akcję promocyjną. W poniedziałek 21 sierpnia 2017 r. wystartował „Tydzień rosyjski”. Ma za zadanie ułatwić polskim firmom rozwój sprzedaży i eksportu na rynki rosyjskojęzyczne. Sprawdź usługi tłumaczeniowe objęte promocją.

rozwój sprzedaży i eksportu na rynek rosyjski tydzień rosyjski w lidl biedronka veroling tłumaczenia z rosyjskiego na rosyjski

O języku rosyjskim

Język rosyjski, zwany dawniej językiem wielkoruskim jest językiem urzędowym w Rosji, Kirgistanie i na Białorusi. W tej chwili mówi nim ponad 200 milionów osób! Jest on ponadto językiem oficjalnym w Kazachstanie. Jest jednym z pięciu języków oficjalnych i jednocześnie jednym z sześciu języków konferencyjnych Organizacji Narodów Zjednoczonych. Rosja jest także naszym największym sąsiadem, zajmującym spory kawałek Europy i Azji.

Ekspansja na rynki rosyjskojęzyczne

Rosja jest jednym z najbardziej perspektywicznych rynków dla polskiego eksportu, który odnotowuje stały wzrost gospodarczy. Jest ona także na piątym miejscu pod względem ilości towarów, które Polska eksportuje.
Główny Urząd Statystyczny w swoim najnowszym raporcie stwierdził, że w okresie styczeń-maj eksport do Rosji wzrósł o 12,1% r/r do 2 473,4 mln USD. Natomiast według ekspertów analizy rynku towary najbardziej pożądane przez Rosję z eksportu z Polski to: maszyny i urządzenia, artykuły rynkowe (w tym także wyroby higieniczne i farmaceutyki), artykuły rolno-spożywcze, wyroby przemysłu lekkiego, wyroby ceramiczne, wszelkie sprzęty gospodarstwa domowego oraz wiele, wiele innych.
Zdaniem pracowników Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Moskwie, Polska posiada także atrakcyjne oferty prezentujące innowacyjne rozwiązania, które mogą zachęcić rosyjskich partnerów.

Oczywiście kluczem do dobrej współpracy jest znalezienie wspólnego języka.

VEROLING świadczy wsparcie, gdy dokumentacja i treści multimedialne rodzimego przedsiębiorstwa trafiają do urzędów zagranicznych, dystrybutorów, użytkowników końcowych. Przykładem może być tłumaczenie z/na język rosyjski dokumentacji technicznej i patentów, akcje promocyjne w języku rosyjskim: w prasie, radiu i telewizji, serwisach społecznościowych i wyszukiwarkach.
Dzięki nam będziesz mógł swobodnie porozumieć się z partnerami biznesowymi, przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową dostosowaną do rynku docelowego oraz złożyć odpowiednie dokumenty w urzędach.

„Tydzień rosyjski” – nadszedł czas, abyś zaczął działać!

Akcja promocyjna „Tydzień rosyjski” ma na celu zarówno pokazanie firmom możliwości, jakie daje eksport do Rosji i krajów rosyjskojęzycznych, jak również popularyzację usług lingwistycznych ułatwiających pozyskanie zapytania od nowego klienta na ww. rynkach. Dzięki nam komunikacja będzie przebiegała gładko i przyjaźnie.

Tłumaczenia z/na język rosyjski.

W okresie promocyjnym trwającym od 21. do 27.08. nowi klienci otrzymują specjalną pomoc w uporządkowaniu dokumentacji (stworzenie lub ujednolicenie firmowego glosariusza, audyt korporacyjnej strony internetowej w języku rosyjskim oraz innych materiałów wykonanych przez inne biuro tłumaczeń), jak również przygotowanie spójnej polityki lingwistycznej na podstawie bieżących potrzeb i planów eksportowych przedsiębiorstwa.

Zamawiając 2 dowolne usługi, drugą tańszą otrzymasz z rabatem 5% (a stali klienci — 7%) względem stawek cennikowych! Promocja „Tydzień rosyjski” w VEROLING obejmuje następujące usługi:

Jak skorzystać z promocji „Tydzień rosyjski”

  1. Wybierz interesującą Cię usługę tłumaczeniową;
  2. Prześlij dokumenty do wyceny, korzystając poniższy przycisk „Darmowa wycena”;
  3. Wpisz w formularzu specjalny kod rabatowy #20170821PRIWIET. Wkrótce po otrzymaniu przez nas zapytania o wycenę otrzymasz kosztorys;
  4. Gotowe!
Tydzień rosyjski w VEROLING
Nie ma jeszcze ocen.

Rozmiar
Kontrast