Dziś, czyli 28 maja 2018 roku, rozpoczęła się trzecia edycja kampanii „Wspierajmy Sąsiedzki Biznes”. Celem akcji „Wspierajmy Sąsiedzki Biznes” jest wspieranie lokalnego, rodzimych sprzedawców i promocja usług firm, działających w naszym sąsiedztwie naszego miejsca zamieszkania lub miejsca pracy. Bohaterem trzeciej edycji akcji promocyjnej, za którą odpowiadają agencje Publicis Lion i Havas Media, jest Robert Makłowicz. Głównym elementem akcji będzie Tydzień Sąsiedzkiego Biznesu, organizowany w dniach od 28 maja do 3 czerwca br.! Przygotowaliśmy z tej okazji specjalną promocję. VEROLING to biuro tłumaczeń znajdujące się po sąsiedzku – i to niezależnie od tego, czy mieszkasz w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu czy Krakowie!

Odwiedź biuro tłumaczeń po sąsiedzku

Logo akcji kampania wspieramy sąsiedzki biznes tłumaczenia finansowe dla banków bank BGŻ BNP Paribas logo duże

W okresie od 28.05.2018r. do 03.06.2018r. poniższe usługi

  • usługi tłumaczenia z i na wszystkie obsługiwane języki europejskie i azjatyckie
  • profesjonalne prowadzenie strony (fanpage dla firm) na Facebooku
  • wielojęzyczne kampanie Google AdWords
  • profesjonalna transkrypcja audio i wideo
  • tłumaczenie strony internetowej, w tym CMS (WordPress i in.)

są oferowane z rabatem 10%!

Aby skorzystać z promocji, zadzwoń, powołując się na akcję promocyjną bądź wypełnij formularz zapytania o wycenę podając kod rabatowy #SasiedzkiBiznes2018 (rabat zostanie naliczony automatycznie).

Informacja o akcji: Organizatorem akcji Sąsiedzki jest bank BGŻ BNP Paribas. Patroni medialni: Dziennik Bałtycki, Dziennik Łódzki, Dziennik Polski, Dziennik Zachodni, Echo Dnia, Express Ilustrowany, Gazeta Krakowska, Gazeta Lubuska, Gazeta Pomorska, Gazeta Wrocławska, Gazeta Współczesna, Głos Dziennik Pomorza, Głos Koszaliński, Głos Szczeciński, Głos Wielkopolski, Kurier Lubelski, Kurier Poranny, NTO Nowa Trybuna Opolska, Gazeta Codzienna Nowiny oraz Dziennik Polska Times. Uczestniczące w akcji Biuro Tłumaczeń VEROLING, wiodący dostawca usług lingwistycznych, to biuro tłumaczeń po sąsiedzku. Z owoców naszej pracy korzystają na co dzień miliony ludzi na całym świecie. Szczegóły akcji oraz informacje na temat obowiązujących promocji są dostępne na dedykowanej stronie www.sasiedzkibiznes.pl

VEROLING: biuro tłumaczeń po sąsiedzku
Ocena: 5 (100%) na podstawie 2 ocen(y).

Rozmiar
Kontrast