W poniedziałek 31 lipca 2017 r. wystartowała nowa akcja promocyjna Biura Tłumaczeń VEROLING pod nazwą „Tydzień szwedzki”. Ma za zadanie ułatwić polskim firmom rozwój sprzedaży i eksportu na rynek Szwecji i Finlandii.

tydzień szwedzki tłumaczenia z/na język szwedzki eksport sprzedaż do Szwecji Finlandii tłumaczenia z języka polskiego na szwedzki ze szwedzkiego na polski

 

Współpraca gospodarcza Polski i Szwecji odbywa się w ramach jednolitego rynku UE, korzystając z pełnej swobody przepływu kapitału, pracy, towarów i usług. W strukturze importu ze Szwecji do Polski dominują maszyny i urządzenia, wyroby i aparatura elektryczna, maszyny dla specjalnych gałęzi przemysłu, żelazo i stal oraz metale nieżelazne, półfabrykaty i gotowe wyroby z plastiku, produkty przemysłu chemicznego w tym związki i preparaty chemiczne, farby, lakiery, środki czystości, artykuły perfumeryjne, półprodukty do produkcji, tektura oraz wyroby gotowe z papieru.

Jeżeli chodzi o eksport z Polski do Szwecji, najważniejsze grupy towarowe to oleje mineralne i produkty pochodne przemysłu petrochemicznego, sprzęt i aparatura mechaniczna, pojazdy drogowe i produkty metalowe, statki i łodzie, meble, tekstylia, wyroby z gumy, drewna i korka.

Ekspansja na rynki szwedzkojęzyczne

Na co dzień specjalista ds. marketingu albo menedżer eksportu do krajów szwedzkojęzycznych realizują plan rozwoju eksportu. Robią to poprzez kampanie marketingowe, aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami, udział w procedurach przetargowych i in.
VEROLING świadczy wsparcie, gdy dokumentacja i treści multimedialne rodzimego przedsiębiorstwa trafiają do urzędów zagranicznych, dystrybutorów, użytkowników końcowych. Przykładem może być tłumaczenie z/na język szwedzki dokumentacji technicznej i patentów, rozliczanie dotacji unijnych, akcje promocyjne w języku szwedzkim: w prasie, radiu i telewizji, serwisach społecznościowych i wyszukiwarkach.

„Tydzień szwedzki” – #najlepszymoment na aktywne działania!

Akcja promocyjna „Tydzień szwedzki” ma na celu zarówno pokazanie firmom możliwości, jakie daje eksport do Szwecji i Finlandii, jak również popularyzację usług lingwistycznych ułatwiających pozyskanie zapytania od nowego klienta na ww. rynkach.

Tłumaczenia z/na język szwedzki

Oferowane przez Biuro Tłumaczeń VEROLING (Kraków) tłumaczenia z języka szwedzkiego na polski i tłumaczenia na język szwedzki z języka polskiego wykonują profesjonalni tłumacze i korektorzy języka szwedzkiego.

W okresie promocyjnym trwającym od 31.07.2017 do 06.08.2017 nowi klienci otrzymują specjalną pomoc w uporządkowaniu dokumentacji (stworzenie lub ujednolicenie firmowego glosariusza, audyt korporacyjnej strony internetowej w języku szwedzkim, a także pozostałych materiałów wykonanych przez inne biuro tłumaczeń), jak również przygotowanie spójnej polityki lingwistycznej w oparciu o bieżące potrzeby i plany eksportowe przedsiębiorstwa.

Zamawiając 2 dowolne usługi drugą tańszą otrzymasz z rabatem 5% (a stali klienci — 7%) w porównaniu do stawek cennikowych! Promocja „Tydzień szwedzki” w VEROLING obejmuje następujące usługi:

 • tłumaczenie strony internetowej na język szwedzki (możliwa lokalizacja pod Szwecję, Finlandię, USA);
 • slogany i teksty reklamowe w języku szwedzkim;
 • tłumaczenia techniczne dokumentów (instrukcje obsługi urządzeń; wykresy, diagramy, wzory, rysunki, schematy; wnioski o dotacje, wnioski patentowe i in.);
 • tłumaczenia ustne z i na język szwedzki podczas spotkań biznesowych;
 • korekta i redagowanie tekstów w języku szwedzkim;
 • uzyskanie klauzuli apostille (dokumenty przeznaczone do obrotu prawnego w Szwecji);
 • kampanie PPC i CPL w języku szwedzkim;
 • audyt pod kątem SEO strony w języku szwedzkim;
 • pozycjonowanie strony internetowej w Szwecji i Finlandii;
 • DTP: skład komputerowy i łamanie (książki, broszury, ulotki przeznaczone na rynek szwedzkojęzyczny)
 • voice-over w języku szwedzkim (nakładanie głosu lektora);
 • przygotowanie i tłumaczenie napisów z/na język szwedzki;
 • transkrypcja nagrań audio i wideo.

Jak skorzystać z promocji „Tydzień szwedzki”

 1. Wybierz interesującą Cię usługę tłumaczeniową;
 2. Prześlij dokumenty do wyceny, korzystając z formularza „Wycena”;
 3. Wpisz w formularzu specjalny kod rabatowy #20170731_NAJMOMENT. Wkrótce po otrzymaniu zapytania o wycenę otrzymasz kosztorys;
 4. Gotowe!

Język szwedzki: krótka notka biura tłumaczeń

Język szwedzki jest najbardziej popularny wśród języków skandynawskich. W tym języku rozmawia ponad dziewięć milionów osób. Używany jako język urzędowy w Szwecji i, ze względu na sporą mniejszość, Finlandii. Eksport do Szwecji i dobra sprzedaż na tym rynku są niemożliwe bez zadbania o profesjonalne biuro tłumaczeń.

Język standardowy w Szwecji, tzw. Rikssvenska (szwedzki państwowy) oparty jest na dialektach regionu sztokholmskiego.

Summary
Tłumaczenia z/na język szwedzki
User Rating
5 based on 6 votes
Service Type
Tłumaczenia z/na język szwedzki
Provider Name
Biuro Tłumaczeń VEROLING, Telephone No.+48881471200
Area
Polska
Description
W poniedziałek 31 lipca 2017 r. wystartowała nowa akcja promocyjna Biura Tłumaczeń VEROLING pod nazwą „Tydzień szwedzki”. Ma za zadanie ułatwić polskim firmom rozwój sprzedaży i eksportu na rynek Szwecji i Finlandii.
Tydzień szwedzki w VEROLING
Ocena: 5 (100%) na podstawie 1 ocen(y).

Rozmiar
Kontrast