Klienci VEROLING z Krakowa i Małopolski mogą korzystać z darmowego Internetu WiFi. Megaszybki darmowy Internet 600Mb/s dla klientów VEROLING dostępny już jest dla klientów krakowskiej placówki.

Strefa darmowe wifi 5G Hz Megaszybki Internet 600Mb/s dla klientów biura tłumaczeń VEROLING

Oprócz świadczenia najwyższej jakości usług lingwistycznych, takich jak tłumaczenia, transkrypcja, przygotowanie do druku czy prowadzenie kampanii w serwisach społecznościowych, pamiętamy również o stałym podnoszeniu komfortu klientów odwiedzających nasze placówki.

Hotspot biura tłumaczeń: darmowy InternetWiFi 5 GHz o prędkości do 600Mb/s

Udostępnienie darmowego Internetu WiFi 5 GHz (dla starszych urządzeń dostępna jest również częstotliwość 2,4 GHz) to kolejny dowód na to, że Biuro Tłumaczeń VEROLING zmienia się na naszych oczach.

Aby skorzystać z darmowego połączenia, wystarczy wybrać na ekranie urządzenia mobilnego sieć o nazwie „VEROLING_guest”. Klientom nie są wyświetlane żadne reklamy, a połączenie jest szyfrowane, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę korzystania.

Przekazanie klientom naszego biura tłumaczeń w Krakowie hotspotu z darmowym dostępem do Internetu to ważny element procesu dalszej cyfryzacji firmy. Mamy w planach rozbudowę projektu WiFi o dodatkowe funkcje, takie jak ankieta zadowolenia i dane statystyczne, by móc lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów – podkreśla Stanisław Zalewski, Prezes Zarządu Biura Tłumaczeń VEROLING.

VEROLING oferuje wielojęzyczne rozwiązania lingwistyczne, które ułatwiają firmom wyjście i funkcjonowanie na rynkach zagranicznych, a obywatelom – lepsze zrozumienie.

Rozmiar
Kontrast
Share via
Copy link
Powered by Social Snap