Od stycznia odwiedzając placówkę VEROLING klient będzie mógł zapłacić kartą elektroniczną.

Biuro Tłumaczeń VEROLING wprowadza płatności kartą

Płatności kartą: szybkość, wygoda, bezpieczeństwo

VEROLING wspólnie z operatorem Polskie ePłatności udostępnił swoim klientom możliwość bezgotówkowego opłacenia usługi tłumaczeniowej. Do przeprowadzenia transakcji wystarczy karta płatnicza VISA lub Mastercard. Obsługiwane są również płatności zbliżeniowe PayPass.
Wyposażenie pracowników VEROLING w terminale POS i wprowadzenie płatności kartą jest możliwe dzięki współpracy z firmą iPOS.

Stałe udoskonalanie oferty to jeden z głównych celów jaki stawia sobie VEROLING. Intensywnie pracujemy nad tym, żeby nasi klienci mogli coraz szybciej i wygodniej zamówić tłumaczenie, transkrypcję i inne usługi świadczone przez firmę.

Rynek usług tłumaczeniowych zaczyna odpowiadać na te potrzeby, a decyzja VEROLING potwierdza, że firma stale dostosowuje swój model do potrzeb klientów.
Szybkie i łatwe płatności bezgotówkowe są coraz ważniejszym czynnikiem w podejmowaniu decyzji zakupowych przez klientów. Umożliwienie opłacenia usługi kartą niewątpliwie zwiększy komfort klientów i stanowi istotny krok w dalszym rozwoju — mówi Stanisław Zalewski, Prezes Zarządu Biura Tłumaczeń VEROLING Sp. z o.o.

Badania opinii przeprowadzone przez Mastercard Europe dowodzą, że aż 61% Polaków chce mieć możliwość dokonywania płatności kartą w każdym sklepie czy punkcie usługowym. Nic dziwnego, że płatności bezgotówkowe stanowią 30% wszystkich transakcji, a przeciętna transakcja kartą jest o 40% większa od średniej płatności gotówkowej.

Biuro Tłumaczeń VEROLING wprowadza płatności kartą
Ocena: 5 (100%) na podstawie 1 ocen(y).

Rozmiar
Kontrast