Sesje przychodzące i wychodzące Getin Noble Bank

Logo Getin Noble Bank SAGetin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie powstał w 2010 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Szósty największy bank polski pod względem wartości aktywów. Bankowość detaliczną Getin Noble Bank prowadzi pod marką Getin Bank, natomiast marka Noble Bank reprezentuje pion bankowości prywatnej (private banking) dedykowanej zamożniejszym klientom.

Getin Noble Bank oferuje swoim klientom zarówno tradycyjne produkty finansowe, oszczędnościowe i inwestycyjne, jak i zupełnie nowe, takie, jak doradztwo i pośrednictwo ds. nieruchomości, usługi maklerskie i concierge, wsparcie prawno-podatkowe, art banking. Chcesz wiedzieć, kiedy przyjdzie przelew? Sprawdź godziny sesji przelewów przychodzących oraz wychodzących dla klientów posiadających rachunki w banku Getin Noble Bank.

Przelewy: sesje przychodzące i wychodzące w Getin Noble Bank

Nazwa banku BIK Sesje przychodzące[1] Sesje wychodzące[2]
Getin Noble Bank SA GBGCPLPKXXX 08:15 11:30 14:30 10:00 14:00 17:00

Przelewy zewnętrzne, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym. Przelewy zewnętrzne zlecone z datą bieżącą, ale po ostatniej sesji wychodzącej, są realizowane w najbliższym dniu roboczym.

[1]Sesje przychodzące w Getin Noble Banku to godziny, po których środki pieniężne powinny być dostępne na rachunku odbiorcy.

[2]Sesje wychodzące w Getin Noble Banku to godziny, w których środki pieniężne zostały przekazane z rachunku nadawcy. Różnice w terminach dostarczenia środków pieniężnych na rachunek bankowy zależą od terminów sesji rozliczeń międzybankowych Elixir, które prowadzi Krajowa Izba Rozliczeniowa. Sesje rozliczeń międzybankowych Elixir realizowane są tylko w dni robocze. Sesje ELIXIR, bankowe przelewy przychodzące i wychodzące

Godziny księgowania przelewów w banku Getin Noble mają charakter informacyjny. VEROLING nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.

Terminy realizacji przelewów w Getin Noble Banku. Wiesz, że księgowanie przelewów bankowych na rachunkach w Getin Noble Banku odbywa się w innych godzinach? Pomóż innym użytkownikom strony i podaj w komentarzu aktualne godziny realizacji.

Sprawdź również godziny realizacji przelewów w innych bankach:

Jak oceniasz swoje konto i poziom obsługi klienta w Getin Noble Banku? Daj znać w komentarzach!