Sesje przychodzące i wychodzące Idea Bank

Idea Bank logoIdea Bank SA rozpoczął działalność pod tą nazwą w 2010 r., stopniowo tworząc rozbudowaną grupę kapitałową, oferującą innowacyjne produkty i usługi, łączące tradycyjną bankowość z usługami pomocniczymi, takimi jak pośrednictwo finansowe, usługi księgowe, faktoring oraz leasing.

Mobilne wpłatomaty, darmowe biura coworkingowe i sprawna obsługa klienta za pomocą oddziałów call center sprawiły, że Idea Bank kojarzy się z nowoczesnymi rozwiązaniami i mobilnością. Chcesz wiedzieć, kiedy przyjdzie przelew? Sprawdź godziny sesji przelewów przychodzących oraz wychodzących dla klientów posiadających rachunki w Idea Banku.

Przelewy: sesje przychodzące i wychodzące w Idea Bank

Nazwa banku BIK Sesje przychodzące[1] Sesje wychodzące[2]
Idea Bank SA IEEAPLPAXXX 10:30 14:30 16:30 09:30 (przelewy zlecone do godziny 7:30) 13:30 (przelewy zlecone do 12:15) 16:00 (przelewy zlecone do 15:00)

Przelewy zewnętrzne, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym. Przelewy zewnętrzne zlecone z datą bieżącą, ale po ostatniej sesji wychodzącej, są realizowane w najbliższym dniu roboczym.

[1]Sesje przychodzące w Idea Bank to godziny, po których środki pieniężne powinny być dostępne na rachunku odbiorcy.

[2]Sesje wychodzące w Idea Bank to godziny, w których środki pieniężne zostały przekazane z rachunku nadawcy. Różnice w terminach dostarczenia środków pieniężnych na rachunek bankowy zależą od terminów sesji rozliczeń międzybankowych Elixir, które prowadzi Krajowa Izba Rozliczeniowa. Sesje rozliczeń międzybankowych Elixir realizowane są tylko w dni robocze. Sesje ELIXIR, bankowe przelewy przychodzące i wychodzące

Godziny księgowania przelewów w banku Idea mają charakter informacyjny. VEROLING nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.

Terminy realizacji przelewów w Idea Banku. Wiesz, że księgowanie przelewów bankowych na rachunkach w Idea Banku odbywa się w innych godzinach? Pomóż innym użytkownikom strony i podaj w komentarzu aktualne godziny realizacji.

Sprawdź również godziny realizacji przelewów w innych bankach:

Jak oceniasz swoje konto i poziom obsługi klienta w Idea Banku? Daj znać w komentarzach!