Sesje przychodzące i wychodzące ING Bank Śląski

Logo ING Bank Śląski SAING Bank Śląski SA to komercyjny bank uniwersalny (świadczy usługi bankowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji), którego centrala mieści się w Katowicach. ING to 5. największy bank w Polsce pod względem wartości aktywów, a 8. pod względem liczby placówek.

Bank ING oferuje szeroki zakres usług. Najsilniejszym punktem w jego ofercie produktowej są konta osobiste: direct dla osób fizycznych oraz konto z lwem direct dla przedsiębiorców. Ponadto oferuje rachunki oszczędnościowe OKO, karty płatnicze z funkcją płatności zbliżeniowych, kredyty gotówkowe i hipoteczne. Atutem banku jest nowoczesna bankowość elektroniczna poprzez aplikacje na komputery osobiste i urządzenia przenośne. Chcesz wiedzieć, kiedy przyjdzie przelew? Sprawdź godziny sesji przelewów przychodzących oraz wychodzących dla klientów posiadających rachunki w ING Banku Śląskim.

Przelewy: sesje przychodzące i wychodzące w ING Bank Śląski

Nazwa banku BIK Sesje przychodzące[1] Sesje wychodzące[2]
ING Bank Śląski SA INGBPLPWXXX 08:10 11:30 14:30 11:00 15:00 17:30

Przelewy zewnętrzne, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym. Przelewy zewnętrzne zlecone z datą bieżącą, ale po ostatniej sesji wychodzącej, są realizowane w najbliższym dniu roboczym.

[1]Sesje przychodzące w ING Banku Śląskim to godziny, po których środki pieniężne powinny być dostępne na rachunku odbiorcy.

[2]Sesje wychodzące w ING Banku Śląskim to godziny, w których środki pieniężne zostały przekazane z rachunku nadawcy. Różnice w terminach dostarczenia środków pieniężnych na rachunek bankowy zależą od terminów sesji rozliczeń międzybankowych Elixir, które prowadzi Krajowa Izba Rozliczeniowa. Sesje rozliczeń międzybankowych Elixir realizowane są tylko w dni robocze. Sesje ELIXIR, bankowe przelewy przychodzące i wychodzące

Godziny księgowania przelewów w banku ING mają charakter informacyjny. VEROLING nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.

Terminy realizacji przelewów w ING Banku Śląskim. Wiesz, że księgowanie przelewów bankowych na rachunkach w ING Banku Śląskim odbywa się w innych godzinach? Pomóż innym użytkownikom strony i podaj w komentarzu aktualne godziny realizacji.

Sprawdź również godziny realizacji przelewów w innych bankach:

Jak oceniasz swoje konto i poziom obsługi klienta w ING Banku Śląskim? Daj znać w komentarzach!