Już dziś Black Friday 2018, dzień szalonego polowania na najlepsze okazje cenowe i obniżki. Z okazji Black Friday oraz Cyber Monday 2018 w dn. 23-26.11.2018 Biuro Tłumaczeń VEROLING przygotowało specjalną ofertę na usługi tłumaczeniowe. Pokażemy, jak maksymalnie wykorzystać Czarny Piątek 2018.

Black Friday 2018 już dziś! Stawki za tłumaczenia szybują w dół

czarny piątek 2018

Szybka nawigacja:

1. Tradycja Black Friday
2. Black Friday w Polsce
3. Dlaczego promocja Black Friday 2018 w VEROLING jest najlepszą inwestycją w firmę
4. Black Friday 2018: wyjątkowa oferta VEROLING na Czarny Piątek
5. Regulamin promocji „Black Friday 2018 w VEROLING”

Tradycja Black Friday

Święto ma swoje początki w XIX wieku. Obecna nazwa przyjęła się w 1966 roku. Istnieje kilka wersji, skąd pochodzi nazwa Black Friday, choć wspólnym mianownikiem jest to, że podkreślają one wagę tego dnia.

Pierwsza teoria opisuje, że pomysłodawcą nazwy miał być departament policji miasta Filadelfia w połowie lat sześćdziesiątych, a jego celem było przedstawienie chaosu ogarniającego drogi i tereny przed sklepami. Sytuacje te często skutkowały wieloma wypadkami samochodowymi, rozbojami i kradzieżami.

Według drugiej teorii sprzedawcy wpisywali straty czerwonym długopisem, a przychody – czarnym. Zyski były znaczące dopiero w okresie przedświątecznym, a ten rozpoczynał się w piątek po dniu dziękczynienia. W tym okresie czarny zdecydowanie dominuje!

Teoria trzecia mówi o klientach zajmujących kolejki po pożądane towary już w nocy, gdy jest jeszcze ciemno.

Black Friday w Polsce

Black Friday w Polsce z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Oczywiście jest to ułamek tego, co dzieje się w tym czasie w USA. Najbardziej popularnymi kategoriami zakupów w Polsce są moda, elektronika, książki i perfumy, a średnia wartość zakupów w 2017r wyniosła 254 złote. Według Badania TNS w bieżącym roku wydamy średnio 340zł, a całkowite wydatki w tym dniu przekroczą 2,3 miliarda złotych. 38% Polaków planuje zakupy w tym okresie. Coraz więcej sklepów zauważa potencjał Black Friday, a klienci otrzymują możliwość skorzystania ze specjalnych zniżek, kuszących ofert oraz przewietrzenia portfela i skarbonek.

Dlaczego promocja Black Friday 2018 w VEROLING jest najlepszą inwestycją w firmę

Nie wiesz co zrobić ze zgromadzonymi oszczędnościami, a wydawanie pieniędzy na sprzęt RTV wydaje Ci się mało konstruktywnym celem? Proponujemy inwestycję w firmę, zwłaszcza jeżeli planujesz wypromować swoje produkty poza granicami kraju.

Być może potrzebujesz tłumaczenia ulotki reklamowej, pełnej lokalizacji gry komputerowej, specjalnie przygotowanych wielojęzycznych tekstów reklamowych i copywritingu – nasza załoga sprosta nawet najbardziej złożonym wyzwaniom. Niezależnie od tego czy Twoja firma stawia pierwsze kroki za granicą, czy jest już silnie zaznaczoną marką na świecie, oferujemy kompleksowe działania w zakresie wielojęzycznych kampanii w serwisach społecznościowych, międzynarodowego SEO i pozycjonowania stron, a także wielojęzycznych kampanii płatnych. Dzięki naszemu zespołowi odpowiedzialnemu za wielojęzyczne DTP, masz pewność, że wszystkie przetłumaczone przez nas pliki będą graficznie zgodne z ich wyglądem źródłowym. Każde zlecenie wykonujemy z uwzględnieniem specyfiki kraju docelowego, uwarunkowaniami kulturowymi, normami oraz oczekiwaniami i przyzwyczajeniami odbiorców.

Z okazji Black Friday oferujemy 20% zniżki na wszystkie tłumaczenia i inne nasze usługi:

Akcja promocyjna „Black Friday 2017 w VEROLING” trwa zaledwie parę dni (od 23 do 26 listopada 2018 roku), dlatego się pospieszcie! Życzymy przyjemnych zakupów!

Black Friday 2018: wyjątkowa oferta VEROLING na Czarny Piątek

Od piątku 23.11 do poniedziałku 26.11.2018 w ramach „Black Friday 2018 w VEROLING” zamawiając dowolną usługę przez stronę internetową, otrzymasz zniżkę 20% na tłumaczenia i inne nasze usługi.
Wyjątkowa akcja promocyjna dotyczy zwykłych (nieekspresowych) zleceń.

W dn. 26.11.2018 r., kiedy przypada Cyber Monday, czyli Cyberponiedziałek, to ostatnia okazja do wybranej usługi biura tłumaczeń ze zniżką. Promocja kończy się 26.11.2018 r. o godzinie 17:59.

Zamówienie składane nawet w ostatniej minucie promocji będą akceptowane! Nie zapomnijcie jednak o dodaniu kodu promocyjnego #20181123BLACKFRIDAY

Regulamin promocji „Black Friday 2018 w VEROLING”

Pełny regulamin promocji: 2018.11.23 Regulamin promocji Black Friday 2018 w VEROLING

5/5 - (2 votes)