Dzień kobiet obchodzony jest w około 30 krajach, dlatego przygotowaliśmy dla Was ciekawe przykłady jak obchodzą święto wiosny w różnych krajach świata. Na przykład we Włoszech świętowanie zaczyna się tydzień wcześniej, Panie otrzymują od Panów gałązki akacji srebrzystej, a same kobiety wzajemnie obdarowują się prezentami.

W Chinach kobiety mają pół dnia wolnego z okazji swojego święta, aby mogły ten czas spędzić na zakupach i przygotowanych specjalnie dla nich z tej okazji promocji w sklepach natomiast u naszych wschodnich sąsiadów na Ukrainie kobiety mają cały dzień wolny od pracy.
W Portugalii i Rumunii kobiety świętują we własnym gronie organizując sobie „Babskie spotkania”.
Wietnamczycy święto to obchodzono dwa razy w roku 8 marca i 20 października. Najpopularniejszym prezentem jest pęk goździków.
Jedno z państw Afryki tj. Kamerun święto to obchodzi cały tydzień, organizowane są z tej okazji różne wspólne aktywności.
W Wielkiej Brytanii oficjalnie ten dzień przypada na 8 kwietnia i stawia na edukację o kobietach. Organizowane są spotkania i wykłady, a w Iranie celebrowanie tego święta jest całkowicie zabronione.
Z okazji Dnia Kobiet VEROLING™️ oferuje 8% rabatu na wszystkie usługi do dnia 13.03 dla Pan. Aby skorzystać ze zniżki, należy wpisać kod „mar8” podczas zamówienia usługi.
Życzymy wszystkiego najlepszego, spokoju ducha, poczucia bezpieczeństwa, duużo miłości i spełnienia marzeń!
Team VEROLING™️

dzień kobiet

kobiety świata różne kobiety

Dołącz do nas:

https://open.spotify.com/user/31tckupqz4t6fekgj5nqeiv3dbfa
https://www.instagram.com/veroling_pl/?hl=uk
https://www.youtube.com/c/VerolingLSP

Rate this post