Kariera w VEROLING

Misja VEROLING nie tylko wyznacza cele VEROLING, lecz również podkreśla, jak ważni są dla firmy pracownicy, których łączy wspólny system wartości. Inwestowanie w zespół oraz rekrutacja stanowią ważny filar strategii rozwoju. Dobre warunki zatrudnienia oraz benefity pracownicze sprawiają, że kariera w VEROLING staje się coraz atrakcyjniejsza.

Jakim pracodawcą jest VEROLING?
Staramy się, aby już na etapie rekrutacji kandydaci na pracowników czuli, że dbamy o dobre warunki i pozytywną atmosferę pracy w firmie, z owoców pracy której korzystają miliony ludzi na całym świecie.
Chcemy, by VEROLING był stabilnym i przyjaznym miejscem pracy, które daje jednocześnie możliwość rozwoju. Jako społecznie odpowiedzialny pracodawca dajemy równe szanse wszystkim osobom podzielającym nasze wartości.

Próbujesz swoich sił

kariera w biurze tłumaczeń veroling praktyki studenckie tłumaczeniowe staże absolwenckie w branży tłumaczeń

Pomagamy w rozpoczęciu kariery – organizujemy praktyki studenckie i staże absolwenckie.

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem, zachęcamy do odbycia praktyki lub stażu. Ciekawe programy sprawiają, że ponad połowa osób, które je ukończyły, znajdują zatrudnienie w naszych strukturach lub współpracują jako zdalni podwykonawcy.

Czujesz, że jesteś u siebie

wygodne biuro tłumaczeń miejsce przestrzeń biurowa zaplecze socjalne

W przypadku zatrudnienia czeka na Ciebie wygodne miejsce w przestrzeni biurowej. Zapewniamy elastyczne godziny pracy i akceptujemy okazjonalną pracę zdalną. Do swojej dyspozycji masz zaplecze socjalne. Jeśli wolisz dojeżdżać samochodem, możesz skorzystać z darmowego miejsca parkingowego. Dla rowerzystów mamy stojaki na rowery.

Możesz liczyć na pomoc

program adaptacji zawodowej mentor

Wspieramy efektywność – szczególną uwagę zwracamy na utrzymywanie najwyższej obsługi klienta oraz partnerskie relacje z kontrahentami.

Po dołączeniu do zespołu obejmujemy Cię programem adaptacji zawodowej „Mentor”. Otrzymujesz pakiet szkoleń e-learningowych i stacjonarnych, a przełożeni i doświadczeni koledzy pomagają zgłębić tajniki pracy w firmie.

Wspieramy Twój rozwój

bezpłatne treningi warsztaty materiały szkoleniowe biuro tłumaczeń

Pilnujemy rozwoju zawodowego – każdy pracownik bierze udział w szkoleniach i otrzymuje materiały szkoleniowe.

Jako solidny pracodawca, VEROLING stawia na rozwój. Regularnie organizujemy szkolenia i kursy doszkalające, dużo inwestujemy w najnowsze narzędzia pracy.

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo

pracodawca zdrowy aktywny tryb życia rozwijanie zainteresowań i pasji ubezpieczenie zdrowotne, karta MultiSport i prywatna opieka medyczna

Dbamy o ciekawe życie poza pracą – promujemy aktywny tryb życia, rozwijanie zainteresowań i pasji.

Decydując się na karierę w VEROLING, możesz liczyć na ubezpieczenie zdrowotne, kartę MultiSport i prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnych cenach. Wspieramy zdrowy tryb życia i rozwój swoich hobby.

Twoja satysfakcja – naszym priorytetem

badanie satysfakcji monitorowanie opinii w pracy test 360

Premiujemy kreatywność – zachęcamy do podejmowania wyzwań i opracowywania nowych rozwiązań.

Tworzymy atmosferę i stale monitorujemy opinie każdego członka zespołu. Polityka CSR jest współtworzona przez każdego z pracowników.

 Promujemy lojalność

lojalność względem firmy i pracodawcy punkty za staż specjalne dodatki i benefity pracownicze

Pracując w VEROLING, zbierasz punkty za staż i możesz liczyć na specjalne dodatki i benefity pracownicze.

Biuro Tłumaczeń VEROLING to czołowy dostawca usług lingwistycznych dla firm i organizacji. Wspieramy klientów różnej wielkości z Europy, Ameryki oraz Azji.

Skupiamy się na zrozumieniu celów i potrzeb przedsiębiorstw. Następnie, za pomocą narzędzi tłumaczeniowych, systemów zarządzania treścią i odpowiednio przeszkolonych, stale weryfikowanych lokalnych wykonawców tłumaczymy marki na język rynku docelowego. Kariera w strukturach VEROLING sprawia, że wiele znanych firm i organizacji zawdzięcza swój sukces również Tobie.

Interesuje Cię kariera w Biurze Tłumaczeń VEROLING?

Jesteś zmotywowany, by rozpocząć współpracę z nami? Pasjonują Cię języki, kultury różnych krajów, zwyczaje biznesowe firm na różnych kontynentach, wprowadzane na rynki nowe produkty?

Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. Kariera w VEROLING i nietypowe projekty lingwistyczne zaszczepią w Tobie zachwyt codziennymi zadaniami służbowymi. Dzięki temu nie przepracujesz (w klasycznym rozumieniu tego słowa) ani jednego dnia więcej w swoim życiu.

Sprawdź aktualne oferty praktyk i staży, jak również najnowsze oferty pracy w Biurze Tłumaczeń VEROLING.

Odpowiadamy wszystkim kandydatom spełniającym formalne warunki i może to Ty wkrótce dołączysz do nas!