Klienci indywidualni

VEROLING to biuro tłumaczeń blisko Ciebie – tłumacz wygodnie! Sprawdź, o ile wygodniejsze może być poznawanie świata dzięki naszym usługom i rozwiązaniom.

Czego zazwyczaj potrzebują klienci indywidualni

Cechą wyróżniającą VEROLING jest fakt, że stanowi jedno z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych przez klientów [1] biur tłumaczeń. Należymy do ścisłej czołówki w swojej branży.

Nawet ten, kto nie słyszał o nas wcześniej, podobnie jak dziesiątki tysięcy Polaków najprawdopodobniej na co dzień korzysta z owoców pracy lingwistów i inżynierów VEROLING. Opakowania produktów spożywczych i leków, instrukcje obsługi sprzętu RTV/AGD czy reklamy znanych marek, przetłumaczone na wiele języków książki, multimedia i serwisy internetowe.

Tłumaczenia pisemne to tłumaczenie dokumentów dla ambasady, tekstów na bloga, prywatnej korespondencji, CV, świadectw, dyplomów. Często osoby fizyczne proszą, aby przetłumaczyć im dokumenty samochodowe, przetłumaczyć im angielskie (niemieckie, francuskie itp.) streszczenie artykułów naukowych i prac dyplomowych (abstrakt/wypis pracy licencjackiej, magisterskiej, inżynierskiej), a nawet wykonać tłumaczenie tatuażu (wbrew pozorom, błędy w tłumaczeniu zabolą nas bardziej, niż źle wykonany tatuaż) itd.

Tłumaczenie dla klientów indywidualnych różni się od tłumaczenia dla firm ze względu na inną objętość, częstotliwość, warunki wykonania tłumaczenia i sposób opłaty. Dlatego klienci indywidualni mają w VEROLING specjalne warunki współpracy.

Biuro Tłumaczeń VEROLING ma w swojej ofercie nie tylko pisemne tłumaczenia dokumentów osobistych, prac czy np. aplikacji. Zawsze pomagamy, gdy potrzebna Ci jest transkrypcja, tłumacz ustny czy napisanie tekstu w innym języku zupełnie od podstaw (np. strona-wizytówka, portfolio, scenariusz książki). Sprawdź wszystkie nasze usługi.

Biuro Tłumaczeń VEROLING to przede wszystkim wielojęzyczny, młody i przyjazny zespół, który służy pomocą na każdym etapie zlecenia. Klientom podoba się, że mogą u nas:

  • Załatwić swoje potrzeby językowe prawie w każdym języku świata
  • Zamówić usługi bez wychodzenia z domu
  • Otrzymać przetłumaczone materiały nawet w 1 dzień
  • Opłacić usługę online, bez wychodzenia z domu
  • Odebrać gotowe dokumenty w biurze VEROLING lub otrzymać z rąk kuriera.
Aby przejrzeć aktualne promocje, sprawdź aktualności. A jeśli wolisz serwisy społecznościowe, czytaj nas tam, gdzie Ci wygodniej:

Często potrzebujesz biura tłumaczeń? Sprawdź nasz Portal kliencki. Dzięki niemu błyskawicznie zlecisz tłumaczenie, przeszukasz archiwum zleceń, uzyskasz natychmiastową pomoc naszego konsultanta.

  • Jesteśmy dostępni przez 24 h przez 7 dni w tygodniu. Wszystko załatwisz online.
  • Nie musisz niczego instalować, potrzebujesz wyłącznie przeglądarki. Zero wirusów, 100% wygody.
  • Chroni Cię szyfrowane połączenie (wykorzystujemy certyfikat bezpieczeństwa SSL). Z nami jest bezpiecznie jak w banku.
Materiały niewymagające pieczęci tłumacza przysięgłego wysyłamy do klienta bez dodatkowych opłat (drogą elektroniczną).

Obsługujemy wszystkie największe miasta Polski. Ponadto, VEROLING oferuje serwis kurierski idealny do doręczenia jeszcze tego samego dnia. Wykorzystując przesyłki krajowe i międzynarodowe, dostarczamy gotowe dokumenty na nośnikach w dowolny punkt na mapie.

Nasi partnerzy — Poczta Polska oraz firmy kurierskie (Inpost/Paczkomaty, DHL, Siódemka, UPS, DPD) — zapewniają ekspresowe dotarcie do wszystkich obszarów biznesowych w Polsce i na całym świecie (220 krajów).

Jesteśmy tam, gdzie Ty. Aby zamówić usługi tłumaczenia, jako klient indywidualny nie musisz nigdzie chodzić ani stać w kolejce. Wszystko załatwisz online. W ten sposób obsługujemy wszystkie miasta Polski.

Ponadto, w przypadku takich usług, jak tłumaczenia przysięgłe, gdzie wymagana jest tradycyjna forma materiałów docelowych, VEROLING oferuje serwis kurierski idealny do doręczenia jeszcze tego samego dnia.

Wykorzystując przesyłki krajowe i międzynarodowe, dostarczamy gotowe dokumenty na nośnikach w dowolny punkt na mapie.
Nasi partnerzy — Poczta Polska oraz firmy kurierskie (Inpost/Paczkomaty, DHL, Siódemka, UPS, DPD) — zapewniają ekspresowe dotarcie do wszystkich obszarów biznesowych w Polsce i na całym świecie (220 krajów).

Na stronie FAQ znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. W razie najmniejszych wątpliwości prosimy o kontakt.

Osoby fizyczne, które zamawiały w VEROLING tłumaczenia, deklarują swoje zadowolenie z jakości usług. Oto niektóre opinie nt. naszego biura tłumaczeń [2].

Godne polecenia dobre biuro tłumaczeń VEROLING opinie 1

★★★★★ Dzięki. Polecam.

Dawid B.
Godne polecenia dobre biuro tłumaczeń VEROLING kraków warszawa opinie 2

★★★★★ Polecam. Bardzo sprawnie i miło.

Dagmara P.
Godne polecenia dobre biuro tłumaczeń VEROLING kraków warszawa opinie 3

★★★★★ 5 z 5. Mamy takie stare dobre przysłowie – jakość to robić coś dobrze kiedy nikt na nas nie patrzy. U nich się sprawdza jak nigdy.

Donata H.

[1] Badania opinii klientów VEROLING, próbka III 2017: 97,3% ankietowanych chętnie nas poleci innym.
[2] Opinie z serwisów internetowych Google, Facebook, Twitter i in., które otrzymał tłumacz lub korektor VEROLING (dotyczą usługi tłumaczenia z/na angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, chiński, japoński, ukraiński, holenderski). Pozostawiona została pisownia autorska.