Usługi

Biuro Tłumaczeń VEROLING jest dumne z szybkiego dostarczania osobom, firmom i organizacjom usług lingwistycznych najwyższej jakości. Pracujemy z większością języków świata (pełna lista języków).

Coraz powszechniejsza jest świadomość, że klienci mogą nie potrzebować marek, lecz marki nie istnieją bez klientów.

Usługi tłumaczenia i wielojęzycznego marketingu przekładają się na zwiększoną obecność organiczną w świecie realnym i wirtualnym, większy ruch na stronie internetowej, podnoszenie świadomości marki, pozyskiwanie nowych kontaktów, konwersję potencjalnych klientów na płacących.

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalne usługi lingwistyczne

VEROLING oferuje kompleksowe usługi lingwistyczne dla firm i organizacji.

Wybierz outsourcing usługi tłumaczenia i marketingu cyfrowego i powielaj sukces na rynkach zagranicznych oraz w kanałach obcojęzycznych.

Firmy i korporacje stanowią przeważającą część naszego portfolio klientów.

 1. Mikroprzedsiębiorstwa

  Mikroprzedsiębiorstwa zlecają m.in. tłumaczenie dokumentacji, opracowanie i przetłumaczenie tekstu marketingowego lub strony lądowania (landing page), stworzenie kampanii reklamowej Google AdWords w języku obcym.

 2. Małe przedsiębiorstwa

  Małe przedsiębiorstwa traktują nas jako swój zewnętrzny dział tłumaczeń i marketingu. Pomijając usługi tłumaczenia, w tym tłumaczenie dokumentacji technicznej czy dokumentów przetargowych, usługi transkrypcji czy tworzenie tekstów reklamowych, testują różne pomysły marketingowe dobierając najlepsze dla danej niszy lub specyfiki przedsiębiorstwa.

 3. Duże przedsiębiorstwa

  Duże spółki wiedzą już, co potrafimy, więc wymagają opracowania polityki lingwistycznej i korzystają z kompleksowej pomocy w prowadzeniu działań na rynkach zagranicznych oraz w odniesieniu do klientów obcojęzycznych w Polsce.

Nasze główne obszary specjalizacji:

 • urządzenia precyzyjne i maszyny
 • transport i branża samochodowa
 • energetyka
 • przemysł wydobywczy
 • technologie informacyjne
 • aplikacje i multimedia
 • e-commerce
 • HoReCa
 • branża kosmetyczna, chemiczna, farmaceutyczna i farmakologiczna
 • branża spożywcza i FMCG.

Usługi lingwistyczne – postaw na outsourcing

VEROLING to specjaliści ds. tworzenia dobrych treści i ich tłumaczenia na języki obce. Dbamy o spójny harmonijny przekaz, zapewniamy przemyślany content marketing niemal na każdym rynku docelowym.

  Najczęściej zamawiane usługi tłumaczeniowe:

 1. Lokalizacja
 2. Tłumaczenie pisemne dokumentów
 3. Tłumaczenie ustne
  • tłumaczenia symultaniczne (kabinowe)
  • tłumaczenia konsekutywne
  • tłumaczenia szeptane
  • tłumaczenia migowe
  • tłumaczenia podczas targów
  • tłumaczenie rozmów telefonicznych
  • sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

  »»» Więcej informacji: tłumacz ustny

 4. Apostille i legalizacja
  • Apostil (apostille) to wydawane na wniosek posiadacza dokumentu poświadczenie, że dokument sporządzony w jednym państwie może być legalnie używany w innym kraju, który jest stroną konwencji haskiej z 1961 roku o zniesieniu wymogu legalizacji zagranicznych dokumentów urzędowych (lista krajów, będących stronami Konwencji haskiej.).
  • Legalizacja dokumentów urzędowych umożliwia posługiwanie się nimi w krajach nie będących stronami Konwencji Haskiej z 1961 roku o zniesieniu wymogu legalizacji zagranicznych dokumentów urzędowych.

 5. Najczęściej zamawiane usługi marketingowe:

Stale przeprowadzane badania satysfakcji wyraźnie dowodzą, że zdaniem klientów VEROLING oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Jeżeli chodzi o wielojęzyczny marketing, szczególnie w cenie są:

 • Dedykowany kierownik projektu. Menedżer projektu w VEROLING to nie tylko przysłowiowe „jedno okienko”, ale też specjalista, znający potrzeby i przyzwyczajenia Twojej firmy.
 • Raporty z wykonywanych działań. Możliwa jest analiza w czasie rzeczywistym.
 • Znakomity czas reakcji. Wszystkie zlecenia trafiają do produkcji natychmiast, niezależnie od obłożenia naszych copywriterów, lektorów, tłumaczy, korektorów czy inżynierów.
 • Równoległe prowadzenie kampanii sprzedażowo-marketingowych w różnych językach. Pełna lista języków.
 • Wygodne płatności i strefa klienta pozwalają na wygodne zarządzanie zleceniami i inne czynności, w tym opłacanie usług. 100% online.

„Jakość” może mieć najróżniejsze znaczenia. Nasza branża za najważniejszy miernik jakości uważa stałe zadowolenie klienta. Aby zapewnić maksymalną zgodność naszych procesów z wymaganiami zleceniodawców, wdrożyliśmy polityki i mechanizmy, w pełni zgodne z wytycznymi norm ISO 9001 oraz EN 15038. Więcej informacji: Standardy jakości tłumaczenia.

W przypadku długofalowych lub bardzo wymagających projektów wielojęzycznych wykonujemy próbki dokumentów, nagrań itd.

Wykorzystując archiwum kampanii marketingowych, nagrania, pamięć tłumaczeniową, zatwierdzone glosariusze i pliki referencyjne tworzymy Twój styl korporacyjny, dbamy o spójność terminologiczną i oferujemy rabaty (w końcu im dalej się znamy, tym łatwiej nam idzie). Eliminujemy czynnik ludzki (m.in. kompletność, poprawna interpunkcja, użycie liczb, terminów czy nazw własnych), ale jedna rzecz pozostaje bez zmian — w centrum stoją właśnie ludzie. Zespół lingwistów i inżynierów, którzy doskonale znają Twoje potrzeby i przyzwyczajenia.

Każdy klient ma u nas zapewniony glosariusz korporacyjny oraz pamięć tłumaczeń.

Zamawianie usługi tłumaczenia, jak również zarządzanie zleceniami może i musi być agile!

Często potrzebne Ci są wielojęzyczne treści? Sprawdź nasz Portal kliencki. Dzięki niemu błyskawicznie zlecisz tłumaczenie biuletynów na język obcy, przeszukasz archiwum zleceń, uzyskasz natychmiastową pomoc naszego konsultanta. Portal kliencki ułatwia wdrażanie Twojej strategii lingwistycznej.

Przeglądaj archiwalne projekty wielojęzyczne, pobieraj e-faktury, kontaktuj się w czasie rzeczywistym ze swoim doradcą klienta. Strefa klienta umożliwia również błyskawiczne przekazywanie gotowych dokumentów, łatek i aktualizacji strony internetowej/produktu do zespołu lingwistycznego (opcja dla stałych klientów) oraz BI (analityka biznesowa).

 • Jesteśmy dostępni przez 24 h przez 7 dni w tygodniu. Wszystko załatwisz online.
 • Niczego nie instalujesz, wystarczy sama przeglądarka. 0 wirusów, 100% wygody.
 • Chroni Cię szyfrowane połączenie (certyfikat bezpieczeństwa SSL). Z nami bezpiecznie jak w banku.

Dane dostarczane przez Portal kliencki umożliwiają prowadzone w czasie rzeczywistym analizy i prognozy, dostarczające potrzebną informację i wiedzę o Twojej firmie.

Dzięki temu każdego dnia nasi klienci mogą podejmować lepsze decyzje biznesowe.
Interaktywne panele menedżerskie (widżety) prezentują użytkownikom w różnorodny sposób wszystkie niezbędne informacje biznesowe, wyświetlają stan aktualnych działań i umożliwiają sprawne podejmowanie decyzji. Wszystko po to, aby pracownicy Twojej firmy mogli z nich korzystać codziennie z równą swobodą, jak sięgając po arkusze Microsoft® Excel.
À propos — jeśli pracownik jest przyzwyczajony do tych ostatnich, ma do dyspozycji eksport wszystkich potrzebne mu danych statystycznych w formacie arkuszy kalkulacyjnych.

Jesteśmy tam, gdzie Twoja firma. Aby zamówić wielojęzyczne usługi marketingowe nie musisz wychodzić z biura ani stać w kolejce. Wszystko załatwisz online. W ten sposób VEROLING obsługuje wszystkie miasta Polski.

Ponadto, w przypadku niektórych usług, gdzie wymagana jest tradycyjna forma materiałów docelowych (drukowane materiały, nośniki danych), VEROLING oferuje przesyłki kurierskie idealne do doręczenia paczek nawet tego samego dnia.

Wykorzystując przesyłki krajowe i międzynarodowe, dostarczamy gotowe dokumenty na nośnikach w dowolny punkt na mapie.
Nasi partnerzy — Poczta Polska oraz firmy kurierskie (Inpost/Paczkomaty, DHL, Siódemka, UPS, DPD) — zapewniają ekspresowe dotarcie do wszystkich obszarów biznesowych w Polsce i na całym świecie (220 krajów).

Firmy, z którymi mamy podpisane umowy ramowe o współpracy, mogą liczyć na zbiorcze faktury wystawiane co miesiąc. Oferujemy elastyczne warunki płatności.

Zapewniamy ponadto bezpieczne (i szybkie) kanały płatności: karta kredytowa (VISA lub MasterCard), PayPal, Skrill/Moneybookers. Więcej informacji: Sposoby płatności.

Na stronie FAQ znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. W razie najmniejszych wątpliwości prosimy o kontakt.

Aby przejrzeć aktualne promocje, sprawdź aktualności. A jeśli wolisz serwisy społecznościowe, czytaj nas tam, gdzie Ci jest wygodniej:


Co wyróżnia VEROLING na tle zwykłej agencji marketingowej lub biura tłumaczeń? W opinii naszych klientów decydująca jest doskonała komunikacja i zgodność otrzymywanych od nas materiałów z ich wymaganiami. 97,3% zleceniodawców planuje nadal nam zlecać usługi tłumaczenia oraz wielojęzyczne usługi marketingowe dla biznesu i organizacji. Chętnie polecą nas również zaprzyjaźnionym kontrahentom[1].

Klienci VEROLING nie wiedzą, co to jest bariera językowa. Niezależnie od wielkości Twojej firmy, VEROLING pomaga poszczególnym działom przedsiębiorstwa – zaczynając od działu produkcyjnego i kończąc na marketingu i sprzedaży – w przełamywaniu barier językowych.
Jeżeli firma używa specjalistycznych narzędzi lub aplikacji, dopasowujemy nasze procesy, aby wkomponować się w istniejący łańcuch dostaw.

Doskonale rozumiemy, jak ważny jest każdy ze zleconych nam projektów. Nasi kierownicy projektów dołożą wszelkich starań, by omówić poszczególne usługi tłumaczeniowe i przedstawić w najdrobniejszych szczegółach warunki współpracy.

Profesjonalne usługi tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń VEROLING specjalizuje się w obsłudze lingwistycznej firm i organizacji. Potrafimy zapewnić usługi tłumaczenia w dowolnym zakątku świata, błyskawicznie dostarczając gotowe materiały.

Ufa nam ponad 460 klientów

Dbamy o zgodność naszych procesów biznesowych z wymaganiami międzynarodowych norm ISO, a doświadczenie oraz lista zadowolonych klientów potwierdzają, że VEROLING to wiarygodne biuro tłumaczeń.

[1] Badania zadowolenia klienta, próbka III 2017: 97,3% ankietowanych chętnie nas poleci innym.

Nasze ulubione usługi językowe to takie, gdzie każdy drobiazg ma znaczenie, wymagane jest doświadczenie i udział wielu tłumaczy oraz inżynierów lokalizacji.

Jak obliczyć objętość i oszacować terminy realizacji usługi tłumaczenia? Co wpływa na koszt tłumaczenia i usług pokrewnych? Skontaktuj się z nami, aby poznać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania!