Biuro Tłumaczeń VEROLING oferuje zdalne usługi tłumaczenia w całym kraju, obejmując swoim zasięgiem również Bydgoszcz i Toruń, województwo kujawsko-pomorskie.
Za każdym razem, gdy potrzebni są Państwu tłumacze z miasta Bydgoszcz lub Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), wystarczy wypełnić formularz internetowy, napisać lub zadzwonić, a do Państwa usług będą tłumacze pisemni i ustni, korektorzy, redaktorzy, specjaliści od składu i łamania (DTP), transkrybenci i inni doświadczeni, a zarazem stale weryfikowani przez nas lingwiści.
Za każdym razem, kiedy potrzebne są Państwu profesjonalne tłumaczenia i inne usługi lingwistyczne, Biuro Tłumaczeń VEROLING służy pomocą. Pomijając pisemne i ustne tłumaczenia, Biuro Tłumaczeń w Bydgoszczy i Toruniu świadczy następujące usługi lingwistyczne:
Zwracamy Państwa uwagę również na to, że stawki biura tłumaczeń VEROLING w Bydgoszczy i Toruniu obejmują weryfikację wewnętrznego działu jakości. W zależności od wybranego procesu tłumaczeniowego, zawarta jest w nich również korekta wykonaną przez rodzimego użytkownika języka.
Biuro Tłumaczeń VEROLING z przyjemnością zaopiekuje się Państwa projektem. Wystarczy skontaktować się z nami drogą elektroniczną, faksem lub w inny wygodny sposób i opłacić zamówienie na podstawie wystawionej przez nas faktury.
Dla zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i poufności, Państwa pliki są przesyłane w postaci szyfrowanej, poprzez bezpieczny Portal kliencki.
Dzięki współpracy z firmami kurierskimi UPS, DHL, Siódemka, K-EX, Pocztex-EMS, InPost Paczkomaty, DPD dostarczamy gotowe tłumaczenia (np. tłumaczenia uwierzytelnione, wykresy, materiały promocyjne itp.) również w postaci fizycznej (wydruk, nośnik DVD, pendrive USB i in.).
Zamieszkując Bydgoszcz, Toruń lub województwo kujawsko-pomorskie mogą też Państwo łatwo i bezpiecznie dokonać szybkiej i wygodnej opłaty za wybraną usługę.
Bydgoszcz (łac. Bidgostia, niem. Bromberg, ros. Быдгощ) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, historycznie jest położone na Kujawach, nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim, którego wschodnia część graniczy na Wiśle, największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Jest siedzibą wojewody kujawsko-pomorskiego.
Bydgoszcz jest jednym z największych miast w Polsce, zajmuje 8. miejsce pod względem liczby ludności (358 tys.) oraz 10. pod względem powierzchni (176 km²). Stanowi duży ośrodek gospodarczy, kulturalny, akademicki, medyczny, wojskowy i sportowy. Jest węzłem drogowym, kolejowym i żeglugi śródlądowej; na terenie miasta jest zlokalizowany Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego oraz port rzeczny. Jest jednym z miast centralnych i siedzibą władz Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego zamieszkałego przez 853 tys. osób. Miasto wyróżnia m.in. Bydgoski Węzeł Wodny oraz największy obszarowo miejski park w Polsce LKPIW Myślęcinek. Otaczają je duże kompleksy leśne: Puszcza Bydgoska od południa i Bory Tucholskie od północy.
Patronami miasta są biskupi: św. Marcin i św. Mikołaj. Świętem miasta jest 19 kwietnia, dla upamiętnienia nadania Bydgoszczy praw miejskich w 1346 roku. Historyczne centrum miasta (Stary Rynek) znajduje się dokładnie na 18. południku długości geograficznej wschodniej – tzw. Południku Bydgoskim.
Toruń i (niem. Thorn, łac. Thorunia, Torunium, ros. Торунь) – miasto na prawach powiatu w województwie kujawsko-pomorskim. Prawobrzeżna część miasta leży na Pomorzu, lewobrzeżna część położona jest na Kujawach. Miasto leży nad Wisłą i Drwęcą.
Siedziba marszałka województwa kujawsko-pomorskiego, siedziba organów samorządu województwa, czyli Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego Sejmiku Wojewódzkiego oraz jednostek wojewódzkich im podporządkowanych, a także siedziba starosty powiatu toruńskiego. Jest również jednym z miast centralnych Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego. Stolica diecezji toruńskiej.
Jest jednym z najstarszych miast Polski (prawa miejskie uzyskał w 1233 roku). W czasach Rzeczypospolitej Obojga Narodów miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwie w akcie wyboru króla. Obecnie szesnaste pod względem liczby ludności miasto w kraju (203,9 tys. mieszkańców). Miasto jest dużym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym, naukowym, akademickim i turystycznym oraz węzłem drogowym i kolejowym. Miejsce urodzenia Mikołaja Kopernika.
W 1997 roku toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 roku Toruń jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO.
Patronem Torunia jest św. Jan Chrzciciel. Święto miasta jest obchodzone 24 czerwca.