Biuro Tłumaczeń Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra i województwo lubuskie

Biuro Tłumaczeń Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra i województwo lubuskieBiuro Tłumaczeń VEROLING oferuje zdalne usługi tłumaczenia w całym kraju, obejmując swoim zasięgiem również województwo lubuskie (Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra).

VEROLING: Teraz biuro tłumaczeń w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze!

Za każdym razem, gdy potrzebni są Państwu tłumacze z miasta Gorzów Wielkopolski lub Zielona Góra (woj. lubuskie), wystarczy wypełnić formularz internetowy, napisać lub zadzwonić, a do Państwa usług będą tłumacze pisemni i ustni, korektorzy, redaktorzy, specjaliści od składu i łamania (DTP), transkrybenci i inni doświadczeni, a zarazem stale weryfikowani przez nas lingwiści.

Profesjonalne usługi lingwistyczne — biuro tłumaczeń Gorzów Wlkp./Zielona Góra i województwo lubelskie

Za każdym razem, kiedy potrzebne są Państwu profesjonalne tłumaczenia i inne usługi lingwistyczne, Biuro Tłumaczeń VEROLING służy pomocą. Pomijając pisemne i ustne tłumaczenia, Biuro Tłumaczeń w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze świadczy następujące usługi lingwistyczne:

Zwracamy Państwa uwagę również na to, że stawki biura tłumaczeń VEROLING w Gorzowie Wielkopolski i Zielonej Górze zawierają weryfikację wewnętrznego działu jakości. W zależności od wybranego procesu tłumaczeniowego, zawarta jest w nich również korekta wykonaną przez rodzimego użytkownika języka.

Jak zamówić usługę i odebrać gotowe tłumaczenie

Biuro Tłumaczeń VEROLING z przyjemnością zaopiekuje się Państwa projektem. Wystarczy skontaktować się z nami drogą elektroniczną, faksem lub w inny wygodny sposób i opłacić zamówienie na podstawie wystawionej przez nas faktury.
Dla zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i poufności, Państwa pliki są przesyłane w postaci szyfrowanej, poprzez bezpieczny Portal kliencki.

Dzięki współpracy z firmami kurierskimi UPS, DHL, Siódemka, K-EX, Pocztex-EMS, InPost Paczkomaty, DPD dostarczamy gotowe tłumaczenia (np. tłumaczenia uwierzytelnione, wykresy, materiały promocyjne itp.) również w postaci fizycznej (wydruk, nośnik DVD, pendrive USB i in.).
Zamieszkując Gorzów Wlkp., Zieloną Górę lub województwo lubuskie mogą też Państwo łatwo i bezpiecznie dokonać szybkiej i wygodnej opłaty za wybraną usługę.

Sposoby płatności:

 • Płatność online: karta kredytowa VISA/MasterCard lub PayPal (przycisk „Zapłać teraz” na dole strony)
 • Polecenie przelewu / wpłata gotówkowa Poczta Polska (druk do pobrania)
 • Przelew bankowy w polskich złotych lub euro:
  Biuro Tłumaczeń VEROLING Sp. z o.o.
  ul. Wielicka 25, Kraków; REGON: 122709959, NIP: 679-308-66-59
  ING Bank Sląski S.A.
  Adres Banku: ul. Sokólska 34, 40-086 Katowice, BIC/SWIFT: INGBPLPW,
  Numer konta (IBAN) w PLN: PL13 1050 1445 1000 0090 3050 6878,
  Numer konta (IBAN) w EUR: PL88 1050 1445 1000 0090 3050 6886;
 • PayPal
 • Skrill

Biuro tłumaczeń województwo lubuskie (Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra)

Przydatne informacje o Gorzowie Wlkp. oraz Zielonej Górze

Gorzów Wielkopolski (niem. Landsberg an der Warthe, ros. Гожув-Велькопольский) – miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, siedziba wojewody lubuskiego. Gorzów Wielkopolski położony jest nad Wartą
Według danych z 31 grudnia 2013 r. miasto miało 124 344 mieszkańców, co lokuje je na 27. pozycji w kraju pod względem liczby ludności.
Pierwotna niemiecka nazwa Landsberg an der Warthe pochodzi od słów „Land” (pol. ziemia, kraina) oraz „Berg” (pol. góra), będących częstymi elementami nazewnictwa niemieckich miast. Poza główną nazwą miasto posiadało element lokalizujący miasto, wynikający z dużej liczby miast w ówczesnej Rzeszy Niemieckiej posiadających tę nazwę.

Zielona Góra (łac. Thalloris, Prasia Elysiorum, niem. Grünberg in Schlesien, ros. Зелёна-Гура) – miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, największe miasto województwa lubuskiego, siedziba organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych oraz starosty powiatu zielonogórskiego, stolica diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Razem z Sulechowem i Nową Solą tworzy tzw. Lubuskie Trójmiasto.