Biuro Tłumaczeń Kielce (województwo świętokrzyskie)

Biuro Tłumaczeń Kielce i województwo świetokrzyskieBiuro Tłumaczeń VEROLING oferuje usługi tłumaczenia w całym kraju, obejmując swoim zasięgiem również Kielce i województwo świętokrzyskie.

VEROLING: Teraz biuro tłumaczeń w Kielcach!

Za każdym razem, gdy potrzebni są Państwu tłumacze z miasta Kielce (woj. świętokrzyskie), wystarczy wypełnić formularz internetowy, napisać lub zadzwonić, a do Państwa usług będą tłumacze pisemni i ustni, korektorzy, redaktorzy, specjaliści od składu i łamania (DTP), transkrybenci i inni doświadczeni, a zarazem stale weryfikowani przez nas lingwiści.

Profesjonalne usługi lingwistyczne — biuro tłumaczeń Kielce i województwo świętokrzyskie

Za każdym razem, kiedy potrzebne są Państwu profesjonalne tłumaczenia i inne usługi lingwistyczne, Biuro Tłumaczeń VEROLING służy pomocą. Pomijając pisemne i ustne tłumaczenia, Biuro Tłumaczeń w Kielcach świadczy następujące usługi lingwistyczne:

Zwracamy Państwa uwagę również na to, że stawki biura tłumaczeń VEROLING w Kielcach obejmują weryfikację wewnętrznego działu jakości. W zależności od wybranego procesu tłumaczeniowego, zawarta jest w nich również korekta wykonaną przez rodzimego użytkownika języka.

Jak zamówić usługę i odebrać gotowe tłumaczenie

Biuro Tłumaczeń VEROLING z przyjemnością zaopiekuje się Państwa projektem. Wystarczy skontaktować się z nami drogą elektroniczną, faksem lub w inny wygodny sposób i opłacić zamówienie na podstawie wystawionej przez nas faktury.
Dla zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i poufności, Państwa pliki są przesyłane w postaci szyfrowanej, poprzez bezpieczny Portal kliencki.

Dzięki współpracy z firmami kurierskimi UPS, DHL, Siódemka, K-EX, Pocztex-EMS, InPost Paczkomaty, DPD dostarczamy gotowe tłumaczenia (np. tłumaczenia uwierzytelnione, wykresy, materiały promocyjne itp.) również w postaci fizycznej (wydruk, nośnik DVD, pendrive USB i in.).
Zamieszkując Kielce lub województwo świętokrzyskie mogą też Państwo łatwo i bezpiecznie dokonać szybkiej i wygodnej opłaty za wybraną usługę.

Sposoby płatności:

  • Płatność online: karta kredytowa VISA/MasterCard lub PayPal (przycisk „Zapłać teraz” na dole strony)
  • Polecenie przelewu / wpłata gotówkowa Poczta Polska (druk do pobrania)
  • Przelew bankowy w polskich złotych lub euro: Biuro Tłumaczeń VEROLING Sp. z o.o. ul. Wielicka 25, Kraków; REGON: 122709959, NIP: 679-308-66-59 ING Bank Sląski S.A. Adres Banku: ul. Sokólska 34, 40-086 Katowice, BIC/SWIFT: INGBPLPW, Numer konta (IBAN) w PLN: PL13 1050 1445 1000 0090 3050 6878, Numer konta (IBAN) w EUR: PL88 1050 1445 1000 0090 3050 6886;
  • PayPal
  • Skrill

Biuro tłumaczeń województwo świetokrzyskie (Kielce)

Przydatne informacje o Kielcach

Kielce – miasto na prawach powiatu w południowej części centralnej Polski, siedziba władz województwa świętokrzyskiego. Do 1789 miasto było własnością biskupów krakowskich.
Kielce położone są w Górach Świętokrzyskich, nad rzeką Silnicą, historycznie w Małopolsce. Miasto stanowi regionalny ośrodek gospodarczy, naukowy, turystyczny oraz wystawienniczo-targowy.

Kielce zamieszkuje 199 380 mieszkańców (stan na 30 września 2014). Na terenie miasta znajduje się pięć rezerwatów przyrody, w tym cztery geologiczne. Poza tym Kielce mogą poszczycić się podstrefą Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice (tworzy ją Kielecki Park Technologiczny), obejmującą obszar 17,8 ha i zagospodarowana w blisko 9%.