Biuro Tłumaczeń Kraków i województwo małopolskie

Biuro Tłumaczeń - Kraków i województwo małopolskie.svgBiuro Tłumaczeń VEROLING oferuje usługi tłumaczenia w całym kraju, obejmując swoim zasięgiem również Kraków i województwo małopolskie.

Profesjonalne usługi tłumaczenia dla firm oraz klientów indywidualnych

Za każdym razem, gdy potrzebni Ci są lingwiści, w tym tłumacze z miasta Kraków (woj. małopolskie), wypełnij formularz internetowy, napisz lub zadzwoń, a do Twoich usług będą tłumacze pisemni i ustni, korektorzy, redaktorzy, specjaliści od składu i łamania (DTP), transkrybenci i inni doświadczeni, a zarazem stale weryfikowani przez nas specjaliści.

  • Osoby prywatne

    Biuro Tłumaczeń VEROLING ma w swojej ofercie nie tylko pisemne tłumaczenia dokumentów osobistych, prac czy np. aplikacji. Zawsze pomagamy, gdy potrzebna Ci jest transkrypcja, tłumacz ustny czy napisanie tekstu w innym języku zupełnie od podstaw (np. strona-wizytówka, portfolio, scenariusz książki).

  • Firmy/NGO

    Tłumaczenia dla firm stanowią lwią część portfolio VEROLING — pomocnego konsultanta ds. lingwistycznych. Doświadczenie, nowoczesne rozwiązanie (Portal kliencki, panele analityczne) oraz pełny zakres usług umożliwiają szybkie wprowadzenie produktu na rynek i obniżenie kosztów operacyjnych.

Gdzie zamówić i jak odebrać tłumaczenie: wskazówki dojazdu

Zasięg terytorialny naszego biura tłumaczeń, w tym lista obsługiwanych miast, stale się powiększają. Najprościej jest zamówić tłumaczenie online. A jeśli jesteś przejazdem i chcesz zamówić usługi tłumaczenia w Krakowie, zobacz, jak dojechać do naszego biura tłumaczeń.

Biuro Tłumaczeń VEROLING położone jest w odległości 3 km od centrum Krakowa (Rynku Głównego). Do naszego biura dojeżdża kilka linii komunikacji miejskiej organizowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne (MPK).

Dojazd samochodem

Biuro Tłumaczeń VEROLING znajduje się zarówno w pobliżum centrum Krakowa, jak i obwodnicy. Bezpośrednia bliskość dróg wojewódzkich oraz autostrady A4 w znacznym stopniu ułatwia dojazd z różnych części Małopolski i kraju.

Współrzędne GPS: 50°02’25.4″N 19°57’43.3″E

Na miejscu znajduje się darmowy parking dla klientów.

Dojazd komunikacją miejską (autobus lub tramwaj)

Bezpośrednio do Biura Tłumaczeń VEROLING kursuje obecnie sześć linii tramwajowych dziennych: 3, 6, 11, 13, 23, 24 oraz linia autobusowa nocna: 669. W ścisłym pobliżu przebiegają również inne linie, w tym aglomeracyjne.

tramwaj nr 3 (Krowodrza Górka – Nowy Bieżanów)
tramwaj nr 6 (Prokocim – Salwator)
tramwaj nr 11 (Czerwone Maki P+R – Mały Płaszów)
tramwaj nr 13 (Bronowice – Nowy Bieżanów)
tramwaj nr 23 (Czerwone Maki P+R – Nowy Bieżanów)
tramwaj nr 24 (Bronowice Małe – Nowy Bieżanów)
autobus nr 669 (Krowodrza Górka – Nowy Bieżanów)

Jak dojechać do naszego biura tłumaczeń w Krakowie

Nasze biuro Tłumaczeń w Krakowie znajduje się w podobnej odległości od 3 przystanków: Powstańców Wielkopolskich, terminal autobusowy Powstańców Wielkopolskich oraz Cmentarz Podgórski.

Wybierz jedną z poniższych opcji oraz preferowany przystanek komunikacji.

Dojazd pociągiem

Zachęcamy Państwa do korzystania z możliwości dojazdu nowoczesnymi pociągami obsługiwanymi przez spółki PKP.
Oferują one dojazd z lotniska Balice do stacji Kraków Główny, jak również zapewniają połączenia kolejowe międzymiastowe. Dzięki komunikacji miejskiej możesz łatwo dojechać z Dworca Kraków Główny, lotniska Kraków Balice, a w bezpośrednim sąsiedztwie Biura Tłumaczeń VEROLING znajdują się aż cztery inne stacje kolejowe — Kraków Podgórze, Kraków Płaszów, Kraków Zabłocie oraz Kraków Bonarka.

Jeśli znajdujesz się w pobliżu dworca PKP i szukasz biura tłumaczeń w Krakowie, wybierz jedną z poniższych opcji oraz preferowany przystanek komunikacji.

Dworzec Główny (stacja Kraków Główny)

Stacja kolejowa Kraków Główny jest jedną z najważniejszych w południowej Polsce, obsługująca połączenia lokalne i dalekobieżne w ruchu krajowym (m.in. Warszawa Centralna, Trójmiasto, Łódź Kaliska, Częstochowa, Zakopane, Krynica, Katowice, Przemyśl Główny, Lublin, Olsztyn Główny, Szczecin Główny, Suwałki i in.) i międzynarodowym (Wiedeń, Budapeszt, Praga, Lwów i in.).
Według kategoryzacji PKP ma najwyższą kategorię A.

Według TripAdvisor Polska główne atrakcje w pobliżu dworca Kraków Główny to Rynek Główny, Stare Miasto i Sukiennice, Teatr Juliusza Słowackiego, Pomnik Grunwaldzki, Galeria Krakowska, Park Strzelecki, ulica i Brama Floriańska, Barbakan, Dom Strachu, House of Beer.

Stacja kolejowa  Kraków Podgórze

Przystanek kolejowy PKP Kraków Podgórze (wcześniejsza nazwa — Kraków Krzemionki) znajduje się w 400 metrach od biura tłumaczeń.

W pobliżu stacji znajduje się Kopiec Krakusa, Fort Benedykta oraz mural Silva Rerum przedstawiający historię Krakowa.

Stacja kolejowa Kraków Płaszów

Przystanek kolejowy PKP w Krakowie-Płaszowie, w dzielnicy Podgórze znajduje się w południowo-wschodniej części miasta, w odległości 1,4 km od biura tłumaczeń.
Zapewnia częste i szybkie połączenia kolejowe Kraków«»Rzeszów, Tarnów, Przemyśl, Skawina, Kalwaria Zebrzydowska, Bielsko-Biała, Zakopane.

Stacja kolejowa Kraków Zabłocie

Stacja kolejowa PKP Kraków Zabłocie to przystanek kolejowy w Krakowie, w dzielnicy Podgórze, otwarty w 1979 r. Na przystanku zatrzymują się tylko pociągi osobowe.

Po modernizacji przystanek Kraków Zabłocie jest lepiej połączony ze stacją Kraków Bonarka, co pozwala pociągom z Krakowa Głównego na przejazd do Zakopanego, Oświęcimia i Skawiny z pominięciem stacji Kraków Płaszów, na której konieczna była zmiana czoła pociągu.

To na Zabłociu znajduje się Plac Bohaterów Getta — pomnik ofiar krakowskiego getta, na który składa się 33 rzeźb krzeseł z metalu oraz ich 37 mniejszych kopii według wspomnień Tadeusza Pankiewicza, właściciela Apteki pod Orłem.
Przy fabryce „Emalia”, przy ul. Lipowej 4, działa Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie.
Miłośników sztuki ucieszy również „Cricoteka” i Muzeum Tadeusza Kantora na ul. Nadwiślańskiej.

Stacja kolejowa Kraków Bonarka

Stacja kolejowa Kraków Bonarka znajduje się w Krakowie, w województwie małopolskim. Znajduje się w pobliżu dawnych Zakładów Przemysłu Nieorganicznego „Bonarka”, a obecnie – centrum handlowego Bonarka City Center.

Dojazd autokarem

Obsługiwany przez Małopolskie Dworce Autobusowe w Krakowie Sp. z o.o. dwupoziomowy dworzec autobusowy MDA (RDA) w Krakowie przy ul. Bosackiej 18 znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego Kraków Główny.

Dworzec jest dobrze skomunikowany z Dworcem PKP (przejście z Dolnej Płyty Dworca MDA przez podziemną halę Dworca PKP Kraków Główny) oraz tunelem Krakowskiego Szybkiego Tramwaju. W pobliżu Dolnej Płyty, przy ulicy Wita Stwosza znajduje się przystanek autobusowy Dworzec Główny Wschód, z którego odjeżdżają autobusy, m.in. na Lotnisko Kraków-Balice. Komunikacja tramwajowa dostępna jest z przystanków przy ulicy Pawiej (przejście przez Galerię Krakowską) i Lubicz (przejście przez Dworzec PKP).

Znajdujesz się w pobliżu dworca autobusowego i chcesz zamówić usługę tłumaczenia?
Aby sprawdzić, jak szybko dojechać z dworca MDA do naszego biura tłumaczeń w Krakowie, wybierz jedną z poniższych opcji oraz preferowany przystanek komunikacji.

Dojazd minibusem

Przystanek dla mini-busów znajduje się w pobliżu przystanku MPK „Cmentarz Podgórski” (punkt orientacyjny: Urząd Miasta, ul. Wielicka 28A).

Dojazd taksówką

W Krakowie istnieją dziesiątki firm świadczących usługi taksówkarskie, które obsługują firmy i klientów indywidualnych.

Dojazd via Uber

Jeśli chcesz wygodnie i tanio dotrzeć do biura VEROLING, użyj aplikacji Uber.
Po rejestracji na stronie uber.com lub po zainstalowaniu aplikacji wprowadź powitalny kod promocyjny yxsw9esbue i otrzymaj zniżkę o wartości 25 złotych na pierwszy przejazd.

Teraz zapłacisz za podróż taksówką o 25 złotych mniej albo wręcz będziesz mieć dojazd za darmo.

Transfer VEROLING

Biuro Tłumaczeń VEROLING oferuje wygodny i szybki transfer z Warszawy, Łodzi, Kielc, Opola, Katowic, Gliwic, Cieszyna, Tychów, Bielska-Białej, Rzeszowa i Tarnowa do Krakowa.

W przypadku większych grup prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu za pomocą zakładki Kontakt.

Biuro tłumaczeń województwo małopolskie (Kraków)

Przydatne informacje o Krakowie

Kraków (łac. Cracovia, franc. Cracovie, ang. Cracow, niem. Krakau, ros. Kраков) – miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce nad Wisłą, drugie w kraju pod względem liczby mieszkańców i powierzchni, stolica Polski do 1795 r. i miasto koronacyjne oraz nekropolia królów Polski, od czasu odzyskania niepodległości w 1918 r. miasto wojewódzkie (od 1998 r. siedziba władz województwa małopolskiego), jest także centralnym ośrodkiem metropolitalnym aglomeracji krakowskiej i Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego.
W zapisach historycznych Kraków jest uznawany za główne miasto historycznej Małopolski. Leży na obszarze Bramy Krakowskiej, Niecki Nidziańskiej i Pogórza Zachodniobeskidzkiego.