Biuro Tłumaczeń Łódź i województwo łódzkie

Biuro Tłumaczeń Łódź i województwo łódzkieBiuro Tłumaczeń VEROLING oferuje zdalne usługi tłumaczenia w całym kraju, obejmując swoim zasięgiem również Łódź, województwo łódzkie.

VEROLING: Teraz biuro tłumaczeń również w Łodzi!

Za każdym razem, gdy potrzebni są Państwu tłumacze z miasta Łódź (woj. łódzkie), wystarczy wypełnić formularz internetowy, napisać lub zadzwonić, a do Państwa usług będą tłumacze pisemni i ustni, korektorzy, redaktorzy, specjaliści od składu i łamania (DTP), transkrybenci i inni doświadczeni, a zarazem stale weryfikowani przez nas lingwiści.

Profesjonalne usługi lingwistyczne — biuro tłumaczeń Łódź i województwo łódzkie

Za każdym razem, kiedy potrzebne są Państwu profesjonalne tłumaczenia i inne usługi lingwistyczne, Biuro Tłumaczeń VEROLING służy pomocą. Pomijając pisemne i ustne tłumaczenia, Biuro Tłumaczeń w Łodzi świadczy następujące usługi lingwistyczne:

Zwracamy Państwa uwagę również na to, że stawki biura tłumaczeń VEROLING w Łodzi obejmują weryfikację wewnętrznego działu jakości. W zależności od wybranego procesu tłumaczeniowego, zawarta jest w nich również korekta wykonaną przez rodzimego użytkownika języka.

Jak zamówić usługę i odebrać gotowe tłumaczenie

Biuro Tłumaczeń VEROLING z przyjemnością zaopiekuje się Państwa projektem. Wystarczy skontaktować się z nami drogą elektroniczną, faksem lub w inny wygodny sposób i opłacić zamówienie na podstawie wystawionej przez nas faktury.
Dla zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i poufności, Państwa pliki są przesyłane w postaci szyfrowanej, poprzez bezpieczny Portal kliencki.

Dzięki współpracy z firmami kurierskimi UPS, DHL, Siódemka, K-EX, Pocztex-EMS, InPost Paczkomaty, DPD dostarczamy gotowe tłumaczenia (np. tłumaczenia uwierzytelnione, wykresy, materiały promocyjne itp.) również w postaci fizycznej (wydruk, nośnik DVD, pendrive USB i in.).
Zamieszkując Łódź lub województwo łódzkie mogą też Państwo łatwo i bezpiecznie dokonać szybkiej i wygodnej opłaty za wybraną usługę.

Sposoby płatności:

 • Płatność online: karta kredytowa VISA/MasterCard lub PayPal (przycisk „Zapłać teraz” na dole strony)
 • Polecenie przelewu / wpłata gotówkowa Poczta Polska (druk do pobrania)
 • Przelew bankowy w polskich złotych lub euro:
  Biuro Tłumaczeń VEROLING Sp. z o.o.
  ul. Wielicka 25, Kraków; REGON: 122709959, NIP: 679-308-66-59
  ING Bank Sląski S.A.
  Adres Banku: ul. Sokólska 34, 40-086 Katowice, BIC/SWIFT: INGBPLPW,
  Numer konta (IBAN) w PLN: PL13 1050 1445 1000 0090 3050 6878,
  Numer konta (IBAN) w EUR: PL88 1050 1445 1000 0090 3050 6886;
 • PayPal
 • Skrill

Biuro tłumaczeń województwo łódzkie (Łódź)

Przydatne informacje o Łodzi

Łódź – miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce. Siedziba władz województwa łódzkiego, powiatu łódzkiego wschodniego oraz gminy Nowosolna. Przejściowa siedziba władz państwowych w 1945 roku.

Od 16 lutego 2015 r. miasto legitymujące się tytułem „Pomnik historii” jako „wielokulturowy krajobraz miasta przemysłowego”, przyznanego przez Prezydenta RP – Bronisława Komorowskiego.

Ośrodek akademicki (6 uczelni państwowych oraz 22 prywatne), a także kulturalny. Sześć kilometrów od centrum Łodzi znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta.

Łódź jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby ludności zameldowanej (707 504) i czwartym pod względem powierzchni (293,25 km²). Przed przemianami polityczno-gospodarczymi w 1989 r. wiodący ośrodek przemysłu włókienniczego i filmowego.