Biuro Tłumaczeń Lublin i województwo lubelskie

Biuro Tłumaczeń Lublin i województwo lubelskieBiuro Tłumaczeń VEROLING oferuje zdalne usługi tłumaczenia w całym kraju, obejmując swoim zasięgiem również Lublin, województwo lubelskie.

VEROLING: Teraz Biuro Tłumaczeń w Lublinie!

Za każdym razem, gdy potrzebni są Państwu tłumacze z miasta Lublin (woj. lubelskie), wystarczy wypełnić formularz internetowy, napisać lub zadzwonić, a do Państwa usług będą tłumacze pisemni i ustni, korektorzy, redaktorzy, specjaliści od składu i łamania (DTP), transkrybenci i inni doświadczeni, a zarazem stale weryfikowani przez nas lingwiści.

Profesjonalne usługi lingwistyczne — biuro tłumaczeń Lublin i województwo lubelskie

Za każdym razem, kiedy potrzebne są Państwu profesjonalne tłumaczenia i inne usługi lingwistyczne, Biuro Tłumaczeń VEROLING służy pomocą. Pomijając pisemne i ustne tłumaczenia, Biuro Tłumaczeń w Lublinie świadczy następujące usługi lingwistyczne:

Zwracamy Państwa uwagę również na to, że stawki biura tłumaczeń VEROLING w Lublinie obejmują weryfikację wewnętrznego działu jakości. W zależności od wybranego procesu tłumaczeniowego, zawarta jest w nich również korekta wykonaną przez rodzimego użytkownika języka.

Jak zamówić usługę i odebrać gotowe tłumaczenie

Biuro Tłumaczeń VEROLING z przyjemnością zaopiekuje się Państwa projektem. Wystarczy skontaktować się z nami drogą elektroniczną, faksem lub w inny wygodny sposób i opłacić zamówienie na podstawie wystawionej przez nas faktury. Dla zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i poufności, Państwa pliki są przesyłane w postaci szyfrowanej, poprzez bezpieczny Portal kliencki. Dzięki współpracy z firmami kurierskimi UPS, DHL, Siódemka, K-EX, Pocztex-EMS, InPost Paczkomaty, DPD dostarczamy gotowe tłumaczenia (np. tłumaczenia uwierzytelnione, wykresy, materiały promocyjne itp.) również w postaci fizycznej (wydruk, nośnik DVD, pendrive USB i in.). Zamieszkując Lublin lub województwo lubelskie mogą też Państwo łatwo i bezpiecznie dokonać szybkiej i wygodnej opłaty za wybraną usługę.

Sposoby płatności:

  • Płatność online: karta kredytowa VISA/MasterCard lub PayPal (przycisk „Zapłać teraz” na dole strony)
  • Polecenie przelewu / wpłata gotówkowa Poczta Polska (druk do pobrania)
  • Przelew bankowy w polskich złotych lub euro: Biuro Tłumaczeń VEROLING Sp. z o.o. ul. Wielicka 25, Kraków; REGON: 122709959, NIP: 679-308-66-59 ING Bank Sląski S.A. Adres Banku: ul. Sokólska 34, 40-086 Katowice, BIC/SWIFT: INGBPLPW, Numer konta (IBAN) w PLN: PL13 1050 1445 1000 0090 3050 6878, Numer konta (IBAN) w EUR: PL88 1050 1445 1000 0090 3050 6886;
  • PayPal
  • Skrill

Biuro tłumaczeń województwo lubelskie (Lublin)

Przydatne informacje o Lublinie

Lublin (łac. Lublinum, jid. לובלין, ros. Люблин) – miasto na prawach powiatu w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa lubelskiego. Położony na Wyżynie Lubelskiej nad rzeką Bystrzycą, historycznie w Małopolsce. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla. Jest największym polskim miastem po wschodniej stronie Wisły, 2. co do wielkości w Małopolsce, a 9. w kraju pod względem liczby ludności (343 102 mieszkańców) oraz 16. pod względem powierzchni (147 km²). Centralne miasto aglomeracji lubelskiej.