Biuro Tłumaczeń Opole i województwo opolskie

Biuro Tłumaczeń Opole i województwo opolskieBiuro Tłumaczeń VEROLING oferuje zdalne usługi tłumaczenia w całym kraju, obejmując swoim zasięgiem również Opole i województwo opolskie.

VEROLING: Teraz biuro tłumaczeń w Opole!

Za każdym razem, gdy potrzebni są Państwu tłumacze z miasta Opole (woj. opolskie), wystarczy wypełnić formularz internetowy, napisać lub zadzwonić, a do Państwa usług będą tłumacze pisemni i ustni, korektorzy, redaktorzy, specjaliści od składu i łamania (DTP), transkrybenci i inni doświadczeni, a zarazem stale weryfikowani przez nas lingwiści.

Profesjonalne usługi lingwistyczne — biuro tłumaczeń Opole i województwo opolskie

Za każdym razem, kiedy potrzebne są Państwu profesjonalne tłumaczenia i inne usługi lingwistyczne, Biuro Tłumaczeń VEROLING służy pomocą. Pomijając pisemne i ustne tłumaczenia, Biuro Tłumaczeń w Opolu świadczy następujące usługi lingwistyczne:

Zwracamy Państwa uwagę również na to, że stawki biura tłumaczeń VEROLING w Opolu obejmują weryfikację wewnętrznego działu jakości. W zależności od wybranego procesu tłumaczeniowego, zawarta jest w nich również korekta wykonaną przez rodzimego użytkownika języka.

Jak zamówić usługę i odebrać gotowe tłumaczenie

Biuro Tłumaczeń VEROLING z przyjemnością zaopiekuje się Państwa projektem. Wystarczy skontaktować się z nami drogą elektroniczną, faksem lub w inny wygodny sposób i opłacić zamówienie na podstawie wystawionej przez nas faktury.
Dla zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i poufności, Państwa pliki są przesyłane w postaci szyfrowanej, poprzez bezpieczny Portal kliencki.

Dzięki współpracy z firmami kurierskimi UPS, DHL, Siódemka, K-EX, Pocztex-EMS, InPost Paczkomaty, DPD dostarczamy gotowe tłumaczenia (np. tłumaczenia uwierzytelnione, wykresy, materiały promocyjne itp.) również w postaci fizycznej (wydruk, nośnik DVD, pendrive USB i in.).
Zamieszkując Opole lub województwo opolskie mogą też Państwo łatwo i bezpiecznie dokonać szybkiej i wygodnej opłaty za wybraną usługę.

Sposoby płatności:

 • Płatność online: karta kredytowa VISA/MasterCard lub PayPal (przycisk „Zapłać teraz” na dole strony)
 • Polecenie przelewu / wpłata gotówkowa Poczta Polska (druk do pobrania)
 • Przelew bankowy w polskich złotych lub euro:
  Biuro Tłumaczeń VEROLING Sp. z o.o.
  ul. Wielicka 25, Kraków; REGON: 122709959, NIP: 679-308-66-59
  ING Bank Sląski S.A.
  Adres Banku: ul. Sokólska 34, 40-086 Katowice, BIC/SWIFT: INGBPLPW,
  Numer konta (IBAN) w PLN: PL13 1050 1445 1000 0090 3050 6878,
  Numer konta (IBAN) w EUR: PL88 1050 1445 1000 0090 3050 6886;
 • PayPal
 • Skrill

Biuro tłumaczeń województwo opolskie (Opole)

Przydatne informacje o Opolu

Opole (niem. Oppeln, śl-niem. Uppeln, cz. Opolí, śl. Uopole, ros. Ополе) – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Według danych z 31 grudnia 2012 r. miasto miało 121 576 mieszkańców. Od 1950 r. stolica województwa opolskiego.
Główny ośrodek gospodarczy, naukowy, kulturalny i administracyjny województwa. Siedziba władz ziemskiego powiatu opolskiego. Jedna z historycznych stolic Górnego Śląska i jedno z najstarszych miast w Polsce.