Biuro Tłumaczeń Szczecin i województwo zachodniopomorskie

Biuro Tłumaczeń - Szczecin i województwo zachodniopomorskieBiuro Tłumaczeń VEROLING oferuje zdalne usługi tłumaczenia w całym kraju, obejmując swoim zasięgiem również Szczecin i województwo zachodniopomorskie.

VEROLING: Teraz biuro tłumaczeń w Szczecinie!

Za każdym razem, gdy potrzebni są Państwu tłumacze z miasta Szczecin (woj. zachodniopomorskie), wystarczy wypełnić formularz internetowy, napisać lub zadzwonić, a do Państwa usług będą tłumacze pisemni i ustni, korektorzy, redaktorzy, specjaliści od składu i łamania (DTP), transkrybenci i inni doświadczeni, a zarazem stale weryfikowani przez nas lingwiści.

Profesjonalne usługi lingwistyczne — biuro tłumaczeń Szczecin i województwo zachodniopomorskie

Za każdym razem, kiedy potrzebne są Państwu profesjonalne tłumaczenia i inne usługi lingwistyczne, Biuro Tłumaczeń VEROLING służy pomocą. Pomijając pisemne i ustne tłumaczenia, Biuro Tłumaczeń VEROLING w Szczecinie świadczy następujące usługi lingwistyczne:

Zwracamy Państwa uwagę również na to, że stawki biura tłumaczeń VEROLING w Szczecinie obejmują weryfikację wewnętrznego działu jakości. W zależności od wybranego procesu tłumaczeniowego, zawarta jest w nich również korekta wykonaną przez rodzimego użytkownika języka.

Jak zamówić usługę i odebrać gotowe tłumaczenie

Biuro Tłumaczeń VEROLING z przyjemnością zaopiekuje się Państwa projektem. Wystarczy skontaktować się z nami drogą elektroniczną, faksem lub w inny wygodny sposób i opłacić zamówienie na podstawie wystawionej przez nas faktury.
Dla zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i poufności, Państwa pliki są przesyłane w postaci szyfrowanej, poprzez bezpieczny Portal kliencki.

Dzięki współpracy z firmami kurierskimi UPS, DHL, Siódemka, K-EX, Pocztex-EMS, InPost Paczkomaty, DPD dostarczamy gotowe tłumaczenia (np. tłumaczenia uwierzytelnione, wykresy, materiały promocyjne itp.) również w postaci fizycznej (wydruk, nośnik DVD, pendrive USB i in.).
Zamieszkując Szczecin lub województwo zachodniopomorskie mogą też Państwo łatwo i bezpiecznie dokonać szybkiej i wygodnej opłaty za wybraną usługę.

Sposoby płatności:

  • Płatność online: karta kredytowa VISA/MasterCard lub PayPal (przycisk „Zapłać teraz” na dole strony)
  • Polecenie przelewu / wpłata gotówkowa Poczta Polska (pobierz druk)
  • Przelew bankowy w polskich złotych lub euro: Biuro Tłumaczeń VEROLING Sp. z o.o. ul. Wielicka 25, Kraków; REGON: 122709959, NIP: 679-308-66-59 ING Bank Sląski S.A. Nr konta bankowego: 13 1050 1445 1000 0090 3050 6878 Adres Banku: ul. Sokólska 34, 40-086 Katowice BIC/SWIFT: INGBPLPW Numer konta (IBAN) w PLN: PL13 1050 1445 1000 0090 3050 6878 Numer konta (IBAN) w EUR: PL88 1050 1445 1000 0090 3050 6886
  • PayPal
  • Skrill

Biuro tłumaczeń województwo zachodniopomorskie (Szczecin)

Przydatne informacje o Szczecinie

Szczecin (niem. Stettin, szw. Stettin, łac. Sedinum lub Stetinum, ros. Щецин) – miasto na prawach powiatu, stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego, położone nad Odrą oraz jeziorem Dąbie. Szczecin jest trzecim pod względem zajmowanej powierzchni (300,55 km² z czego prawie 24% zajmują grunty pod wodami) i siódmym pod względem liczby ludności miastem Polski. Centrum aglomeracji szczecińskiej. Według danych z 30 września 2014 roku miasto miało 408 176 mieszkańców.

Z racji nadgranicznego położenia i bliskości Morza Bałtyckiego, dostępnego przez żeglowną Odrę oraz Zalew Szczeciński, Szczecin stał się ośrodkiem gospodarczym regionu. Znajduje się tu port morski, stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Miasto jest ośrodkiem turystycznym z dużą liczbą zabytków. Stanowi centrum akademickie i kulturalne (opera i operetka, liczne teatry, muzea i ośrodki kultury), jest także siedzibą kurii arcybiskupiej i wydziału teologicznego. Na terenie miasta znajduje się sanktuarium maryjne.