Biuro Tłumaczeń Warszawa i województwo mazowieckie

Biuro Tłumaczeń - Warszawa i województwo mazowieckieBiuro Tłumaczeń VEROLING oferuje zdalne usługi tłumaczenia w całym kraju, obejmując swoim zasięgiem również Warszawę i województwo mazowieckie.

VEROLING: Teraz biuro tłumaczeń w Warszawie!

Za każdym razem, gdy potrzebni są Państwu tłumacze z miasta Warszawa (woj. mazowieckie), wystarczy wypełnić formularz internetowy, napisać lub zadzwonić, a do Państwa usług będą tłumacze pisemni i ustni, korektorzy, redaktorzy, specjaliści od składu i łamania (DTP), transkrybenci i inni doświadczeni, a zarazem stale weryfikowani przez nas lingwiści.

Profesjonalne usługi lingwistyczne — biuro tłumaczeń Warszawa i województwo mazowieckie

Za każdym razem, kiedy potrzebne są Państwu profesjonalne tłumaczenia i inne usługi lingwistyczne, Biuro Tłumaczeń VEROLING służy pomocą. Pomijając pisemne i ustne tłumaczenia, Biuro Tłumaczeń w Warszawie świadczy następujące usługi lingwistyczne:

Zwracamy Państwa uwagę również na to, że stawki biura tłumaczeń VEROLING w Warszawie obejmują weryfikację wewnętrznego działu jakości. W zależności od wybranego procesu tłumaczeniowego, zawarta jest w nich również korekta wykonaną przez rodzimego użytkownika języka.

Jak zamówić usługę i odebrać gotowe tłumaczenie

Biuro Tłumaczeń VEROLING z przyjemnością zaopiekuje się Państwa projektem. Wystarczy skontaktować się z nami drogą elektroniczną, faksem lub w inny wygodny sposób i opłacić zamówienie na podstawie wystawionej przez nas faktury.
Dla zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i poufności, Państwa pliki są przesyłane w postaci szyfrowanej, poprzez bezpieczny Portal kliencki.

Dzięki współpracy z firmami kurierskimi UPS, DHL, Siódemka, K-EX, Pocztex-EMS, InPost Paczkomaty, DPD dostarczamy gotowe tłumaczenia (np. tłumaczenia uwierzytelnione, wykresy, materiały promocyjne itp.) również w postaci fizycznej (wydruk, nośnik DVD, pendrive USB i in.).
Zamieszkując Warszawę lub województwo mazowieckie mogą też Państwo łatwo i bezpiecznie dokonać szybkiej i wygodnej opłaty za wybraną usługę.

Sposoby płatności:

  • Płatność online: karta kredytowa VISA/MasterCard lub PayPal (przycisk „Zapłać teraz” na dole strony)
  • Polecenie przelewu / wpłata gotówkowa Poczta Polska (druk do pobrania)
  • Przelew bankowy w polskich złotych lub euro: Biuro Tłumaczeń VEROLING Sp. z o.o. ul. Wielicka 25, Kraków; REGON: 122709959, NIP: 679-308-66-59 ING Bank Sląski S.A. Nr konta bankowego: 13 1050 1445 1000 0090 3050 6878 Adres Banku: ul. Sokólska 34, 40-086 Katowice BIC/SWIFT: INGBPLPW Numer konta (IBAN) w PLN: PL13 1050 1445 1000 0090 3050 6878 Numer konta (IBAN) w EUR: PL88 1050 1445 1000 0090 3050 6886
  • PayPal
  • Skrill

Biuro tłumaczeń województwo mazowieckie (Warszawa)

Przydatne informacje o Warszawie

Warszawa, miasto stołeczne Warszawa (ang. Warsaw, niem. Warschau, ros. Варшава) – stolica Polski i województwa mazowieckiego, największe miasto kraju, położone w jego środkowo-wschodniej części, na Nizinie Środkowomazowieckiej, na Mazowszu, nad Wisłą.
Jest jedynym dużym polskim miastem, którego ustrój jest określony odrębną ustawą. Od 2002 miasto stołeczne Warszawa jest gminą miejską mającą status miasta na prawach powiatu. W jej skład wchodzi 18 jednostek pomocniczych – dzielnic m.st. Warszawy.
Warszawa jest największym polskim miastem pod względem liczby ludności (1 732 707 mieszkańców, stan na 30 września 2014) i powierzchni (517,24 km² łącznie z Wisłą, stan na 1 stycznia 2014).

Warszawa jest ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym. Tutaj znajdują się siedziby Prezydenta, Sejmu i Senatu, Rady Ministrów, Narodowego Banku Polskiego oraz innych instytucji i władz centralnych. Warszawa jest także siedzibą agencji Frontex odpowiedzialnej za bezpieczeństwo granic zewnętrznych Unii Europejskiej.

Warszawa jest drugim w historii Polski (po Lwowie) miastem odznaczonym Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego Virtuti Militari.

W 2010 think tank Globalization and World Cities (GaWC), badający wzajemne stosunki pomiędzy miastami świata w kontekście globalizacji, uznał Warszawę za metropolię globalną (Alpha-).

Najnowsze wiadomości z miasta Warszawa, województwo mazowieckie