Biuro Tłumaczeń Wrocław i województwo dolnośląskie

Biuro Tłumaczeń Wrocław i województwo dolnośląskieBiuro Tłumaczeń VEROLING oferuje zdalne usługi tłumaczenia w całym kraju, obejmując swoim zasięgiem również Wrocław i województwo dolnośląskie.

VEROLING: Teraz Biuro Tłumaczeń we Wrocławiu!

Za każdym razem, gdy potrzebni są Państwu tłumacze z miasta Wrocław (woj. dolnośląskie), wystarczy wypełnić formularz internetowy, napisać lub zadzwonić, a do Państwa usług będą tłumacze pisemni i ustni, korektorzy, redaktorzy, specjaliści od składu i łamania (DTP), transkrybenci i inni doświadczeni, a zarazem stale weryfikowani przez nas lingwiści.

Profesjonalne usługi lingwistyczne — biuro tłumaczeń Wrocław i województwo dolnośląskie

Za każdym razem, kiedy potrzebne są Państwu profesjonalne tłumaczenia i inne usługi lingwistyczne, Biuro Tłumaczeń VEROLING służy pomocą. Pomijając pisemne i ustne tłumaczenia, Biuro Tłumaczeń we Wrocławiu świadczy następujące usługi lingwistyczne:

Zwracamy Państwa uwagę również na to, że stawki biura tłumaczeń VEROLING we Wrocławiu obejmują weryfikację wewnętrznego działu jakości. W zależności od wybranego procesu tłumaczeniowego, zawarta jest w nich również korekta wykonaną przez rodzimego użytkownika języka.

Jak zamówić usługę i odebrać gotowe tłumaczenie

Biuro Tłumaczeń VEROLING z przyjemnością zaopiekuje się Państwa projektem. Wystarczy skontaktować się z nami drogą elektroniczną, faksem lub w inny wygodny sposób i opłacić zamówienie na podstawie wystawionej przez nas faktury.
Dla zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i poufności, Państwa pliki są przesyłane w postaci szyfrowanej, poprzez bezpieczny Portal kliencki.

Dzięki współpracy z firmami kurierskimi UPS, DHL, Siódemka, K-EX, Pocztex-EMS, InPost Paczkomaty, DPD dostarczamy gotowe tłumaczenia (np. tłumaczenia uwierzytelnione, wykresy, materiały promocyjne itp.) również w postaci fizycznej (wydruk, nośnik DVD, pendrive USB i in.).
Zamieszkując Wrocław lub województwo dolnośląskie mogą też Państwo łatwo i bezpiecznie dokonać szybkiej i wygodnej opłaty za wybraną usługę.

Sposoby płatności:

 • Płatność online: karta kredytowa VISA/MasterCard lub PayPal (przycisk „Zapłać teraz” na dole strony)
 • Polecenie przelewu / wpłata gotówkowa Poczta Polska (druk do pobrania)
 • Przelew bankowy w polskich złotych lub euro:
  Biuro Tłumaczeń VEROLING Sp. z o.o.
  ul. Wielicka 25, Kraków; REGON: 122709959, NIP: 679-308-66-59
  ING Bank Sląski S.A.
  Adres Banku: ul. Sokólska 34, 40-086 Katowice, BIC/SWIFT: INGBPLPW,
  Numer konta (IBAN) w PLN: PL13 1050 1445 1000 0090 3050 6878,
  Numer konta (IBAN) w EUR: PL88 1050 1445 1000 0090 3050 6886;
 • PayPal
 • Skrill

Biuro tłumaczeń województwo dolnośląskie (Wrocław)

Przydatne informacje o Wrocławiu

Wrocław (łac. Vratislavia lub Wratislavia lub Budorgis, niem. Breslau, ros. Вроцлав) – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, siedziba władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Położone w Europie Środkowej na Nizinie Śląskiej, w Pradolinie Wrocławskiej, nad rzeką Odrą i czterema jej dopływami. Jest historyczną stolicą Dolnego Śląska, a także całego Śląska.

Jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 633 802 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 293 km².

Dawna stolica księstwa wrocławskiego, siedziba władz pruskiej prowincji Śląsk i rejencji wrocławskiej. Od 28 czerwca 1946 stolica województwa wrocławskiego. Od 1 stycznia 1999 stolica województwa dolnośląskiego.

Wrocław znalazł się w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jako jedyne polskie miasto znalazł się w pierwszej dziesiątce miejsc wartych odwiedzenia w rankingu brytyjskiego dziennika „The Guardian”.